Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/04/18 in all areas

 1. Nie powinien być wpięty w kratkę zderzaka. Wysłane z telefonu
  1 point
 2. 1 point
 3. Duży walcowy element który znajduje się na początku listwy wtryskowej bliżej strony pasażera to regulator ciśnienia na listwie. Reguluje on dawką paliwa dostarczanej przez pompę paliwa podawanej dalej na pompę wysokiego ciśnienia. To jest sprawca którego szukasz. Ten drugi, mniejszy element to czujnik ciśnienia na listwie wtryskowej. Odczytuje ciśnienie przed pompa wysokiego ciśnienia. Polecam taką lekturę: http://www.f5r.pl/home/Regulator-cinienia. Jeśli zdecydujesz się na samodzielny demontaż i montaż regulatora, należy bardzo uważać przy tych czynnościach aby nie uszkodzić gn
  1 point
 4. Za wysoki poziom modyfikacji jak na to forum :D. My tu tylko wyciagamy graty z angoli i pchamy do eu ;).
  1 point
 5. check sie nie swieci a przepustnica jest czysta... sprawdze czy cos sie zmieni jak odlacze krokowy, bede meic wiecej pewnosci. hmmm po ponownym odpaleniu jest git... meijmy nadzieje ze tak juz zostanie:)
  1 point


×
×
 • Create New...
UP