Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

 • Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
 • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
 • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
 • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją 2017.12.12 we wszystkich miejscach

 1. 1 punkt
  Problem rozwiązany. Aby rozkodować radio trzeba mieć podłączone zasilanie radia dodatkowo pod zapłon. Bez tego nie wpisze się pinu.
 2. 1 punkt
  Ja polecam i nie tylko ja Turbolpg w Tczewie Bartek ma stajnie pełną kucyków i Ci odstąpi bez problemu parę źróbków
 3. 1 punkt
  idealnie 328mm zostaw jak jest 279mm poprosu zamiennik jest nieco niższy (269mm) dlatego wkładamy 286mm od kombi, jak masz zamiar kupić oryginał to zostaw to co jest Zostaw jak jest tylko uważaj bo ten sam numer ma na "trudne warunki drogowe" ewentualnie Bilstein B6 jest polecany Na takim zestawie? PERFEKT fabryka będzie Ci dane zobaczyć prawie jak pierwszy zjazd z produkcji
 4. 1 punkt
  M12 x 1,5 stożek, długość ok 27mm będzie ok, oryginalne do alu maja chyba 22 jak dobrze pamiętam
 5. 1 punkt
  musisz zamienić w przejściówce ISO z samochodu do radia czerwony z zółtym miejscami (przełożyć konektory) a tylko zmostkowałeś Wyświetlacz będzie pokazywał to co pokazuje dotychczas niestety ale nie zobaczysz na nim info utworu i stacji .
 6. 1 punkt
  Da się, najlepiej pod pod minus który sąsiaduje z + podkładać kawałek kartki i ostrożnie lutować plusowy biegun płytki (następnie miernikiem należy upewnić się czy nie ma przebić), lub też można wytrawiaczem usunąć biegun ujemny, trzecia opcja to dremelkiem o cienkim kamieniu zedrzeć warstwę miedzi z biegunu ujemnego
×