Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/20/17 in all areas

 1. 1 point
  Witam Silnik benzynowy 3.2l . Mam pilot do webasto, Chyba do tego Dość spory dwa klawisze włącz wyłącz , po kliknięciu załącza sie nadmuch powietrza , lecz nie leci ciepło . Leci tylko jeśli w nagrzewnicy coś jest ciepła jeszcze. Nie słychać żadnych dzwięków pracy webasto . Ktoś coś podpowie jak to ma działać ? na minusowych temp tylko ? czy może trzeba w środku ustawić coś ? a może długo poczekać ? W komputerze też jest opcja parking coś tam ... i godziny do ustawienia
 2. 1 point
  No jezeli ustawial na opcji zawieszenia sport a Ty masz siga na zwyklym zawieszeniu to mogl kat sie nie zmiescic w normie.Przyczyna moze byc tez jakis luz na tulejkach wachaczy np. na bananie.
 3. 1 point
 4. 1 point
  I tak juz jezdze dlugo, 2 dni temu autko przeszlo przeglad, gosciu wybujal zawieszenie w te i we wte i luzow nigdzie nie ma. wiec teoria o luzach odpada. W ramach przegladu standardowy test "Prosze szybkimi ruchami krecic kierownica w prawo i w lewo" tez nic gosiu nie zobaczyl zeby bylo nie tak. A ja powiem co ja widze. Jak jezdze i wykonuje skrety powoli (autko ma mala predkosc) to kierownica po wykonaniu skretu jak jade potem prosto to jest prosto. A jesli wejde w zakret np w prawo z duza predkoscia i potem wyprostuje i jade prosto to kierownica zostaje w pozycji lekko obrocona w prawo. Identycznie jest przy skrecaniu przy wiekszych predkosciach w lewo - kierownica zostaje skrecona lekko w lewo a autko juz jedzie prosto. Plynu w ukladzie wspomagania nie ubywa. Ma ktos jakis pomysl czemu tak jest?
 5. 1 point
  Przyznam że nie pamiętam musisz spróbowć sciągnąć tą czarną gume na klamce,ona powinna zejsc ale trudno nią założyc póżniej można ściągnąć poszycie bagażnika i wtedy łatwiej założyc tą gume bo całą klamkę wyciągniesz na wierzch.ale mniej rozbierania jak zejdzie guma i podłożysz coś co bedzie odbijało tą klamkę i uda sie założyć gume musisz pokombinować.
 6. 1 point
  ja akurat spotkałem się z mostkowanie na wiązce w nogach kierowcy, ale to w sumie szczegół, miło mi w każdym razie że mogłem w jakiś sposób pomóc
 7. 1 point
  wiTam mam podobnie wymieniłem jedną rzecz(tzn. wąż wychodzący ze zbiorniczka od płynu do chłodnicy, a wchodzący do termostatu i chłodnicy - fakt, faktem nie ma to nic z tym wspólnego) a tu nagle, inny dźwięk i tak jak u ciebie przy skręcaniu w prawo jak i w lewo, jak do oporu skręcę już nic nie słychac przy końcu, na trasie ledwo co słychać ...... chyba jestem skłonny wymienić pompę od wspomagania choć nie jestem pewny.... a POMOCY NIE OTRZYMAŁEM A PORADĘ TYLKO JEDNĄ ODNOŚNIE PŁYNU lipa
 8. 1 point
  Miałeś fart, bo musiałem do auta zejść i przypadkiem aparat miałem w schowku. Zwróć uwagę, że dźwignia jest podniesiona. Przy opuszczonej (zwolnionym ręcznym) ciężko cokolwiek zrobić. Pozdro.
×
×
 • Create New...