Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/04/10 in all areas

 1. 1 point
  Książkowo schodzi ok. 1mm/tys km. Myślę że 2-3 tys możesz śmiało zrobić, szczególnie że w zimie to raczej delikatnie się hamuje. W sobotę zmieniałem klocki (podobna sytuacja)- od zapalenia czujnika przejechałem jakieś 2tys i jeszcze śmiało można było pojeździć. Czujnik tak jak @Kuba napisał jest po wewnętrznej. Cena tego czujnika zakładając, ze to zwykły kawałek drutu zalany plastikiem, który dodatkowo pokazuje zuzycie na 3 tys przed wymianą jest chora. Na szczęście można zworke zrobić i "dojeździć" klocki bez walącej po oczach kontrolki.
 2. 1 point
  To ile jeszcze pojeździsz to jest pewnego rodzaju loteria, wszystko zależy od stanu klocków hamulcowych a w zasadzie od tego co po nich zostało. Często zdarza się, ze okładziny są już spękane i mogą ulec oderwaniu, a czym to grozi to wiadomo. Czujnik jest po stronie wewnętrznej i tylko w lewym kole - tak jest u mnie.
×
×
 • Create New...