Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Nic straconego I ja się zmywam z roboty Do później
  3. ani PO Cretuxa jak biegnie w maratonie 😂ale szkoda 😉
  4. To znaczy nie zobaczymy modowanego roweru
  5. Today
  6. ty i tak nie zapominajmy ze jeden maraton biegniesz jest zaklepany juz dla ciebie 😉 ty biegniesz ja zakładam temat 😊
  7. endriu zakładaj temat i robisz mody w rowerze
  8. prawie jak mój tylko znaczka nie mam i inne kolory o to tu mniej do tuningowania niż w tamtym 😉
  9. Chyba, że chcesz coś nowszego i zabłyszczeć
  10. cholera mam inny ale przerobie na taki wzór 😂
  11. Jak masz taki rower, to na pewno VB Ci wybaczy
  12. No ja od dziś zdrowy tryb życia zarzuciłem perełka w domu stoi a ja przerzucilem się na rower😀 Ciekawe czy mi to wybaczy i focha jakiegoś nie strzeli😉 jeszcze 4 godz i powrót do domu 😊
  13. O czymś trzeba śnić haha 😁😎 Jeszcze 2 godziny i po pracy 😊
  14. Do pracy rodacy a nie tu o perełkach snicie 😆
  15. Ja gdy zakładałem gaz w marcu 2018, właśnie proponowano mi AC r01, ale nie chciałem go bo miałem w poprzednim aucie, spadało ciśnienie, zmieniłem membrany, wyczyściłem nadal to samo, wymieniłem cały reduktor trafiłem na wadliwy, wymieniłem na tomasseto i chodził 20tys do sprzedaży auta bezbłędnie. Ja do siebie wybrałem gold gtx, wtedy to była nowość gazownik mówił, że założył dopiero jeden taki, a mój był drugi przejeździłem na nim już prawie 30kkm i wszystko okej póki co. Wiem, że to lekka przesada jak do serii bo producent deklaruje obsługę 340km. Ma podwójne zasilanie. Wtryski mam AC W02, wtedy jeszcze gazownik nie miał dostępu do w03, ale z tych które mam jestem zadowolony, choć mogłyby być cichsze.
  16. oj dobrze dobrze mówi i dobrze to ujął 😊
  17. Ma ktoś jakiś pomysł jak sprawdzić czy to zacięty EGR czy może wtryski?
  18. Panowie, szukam i nie mogę znaleźć. Dwie rzeczy : 1. Wymiary i gdzie kupić skraplacz Valeo z osuszaczem do z20net 2.0 TURBO w dobrej cenie? Znalazłem najtaniej niecałe 500 zł 😕 2. Przy okazji chcę wymienić olej w sprężarce. Wiecie co tam oryginalnie było lane? PS dzięki za info o tych podkladkach metalowo gumowych. Od razu wszystkie pod maską wymieniam. Co do tego wątku z dodatkową siatką ochronną, ktoś ma zdjęcie jak to wygląda lub jaką siatkę tam założyć na belkę zderzaka?
  19. Dobrze prawicie k@aarolku 👍
  20. Trzeba dopuszczać te nasze perełki 😊😎
  21. [Wiadomość wygenerowana automatycznie] Przed napisaniem posta/tematu należy zapoznać się z "Poradami", strukturą forum oraz użyć wyszukiwarki.
  22. na nowych sprężynach Sachsa są tylko naklejki z modelem sprężyny, naklejki łatwo się ścierają .
  23. Temat omawiany wielokrotnie. Do podstawowych odczytów parametrów pracy silnika, odczytania i kasowania błędów wystarczy ELM za 20 parę zł i jedna z wielu do wyboru apek na google
  24. Witam, Przymierzam sie do zakupu interfejsu diagnostycznego. Jako, że jestem kompletnie zielony w tym temacie mogłby mi ktoś doradzić? Mianowicie jaki interfejs mam kupić? Kupować te z gotowymi programami, czy kupic wtyczkę i ewentualnie sciągnąc jakis program darmowy? Jesli tak to jaki? A moze kupic wtyczke bleutooth i jest jakas apka na telefon na IOS która zadziała? Zalezy mi na tym, zeby nie zaplacic za program Bog wie ile. To i tak ma sluzyc tylko do jakis podstawowych odczytow, kasowania bledow. Fajnie jakby był po polsku. Autko to Vectra c Z18XE gts Z 2003 roku. Z góry dziękuje za odpowiedzi, Pozdrawiam.
  25. Powinien być nr czy model sprężyny
  26. A na sprężynach są bite jakieś numery czy tylko na opakowaniu?
  1. Load more activity
  • Create New...