Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. ktoś podpowie jakim cudem to g**no (pływak) może się popsuć w nowym zbiorniczku? w grudniu wymieniłem cały zbiorniczek na nowy bo stary puszczał na zgrzewie. teraz zaświeciła się kontrolka o niskim poziomie, płyn jest ponad zgrzew. co mam robić z tym g***em bo już mnie szlag trafia. spuścić płyn i pomasować go? coś się mogło zaciąć? przecież to chyba prosty pływak jak budowa cepa... masakra.
  3. Teoretycznie podzespoly powinny dac rade. A sama instalacja pod maska nie ma znaczenia - no chyba że ktos jest estetą. Wazne aby bylo dobrze wystrojone i dobbrze dzialalo
  4. Sory, że dubluję posty, ale pewnie nie wszyscy zajrzą do tematu o moim Caravanie. Podpowiedzcie proszę co mogę zrobić/zmienić, żeby poprawić dynamikę auta na niższych obrotach. Tuner, w sumie wykrzesał prawie 20% przyrostu mocy, ze 146 rna 172 km i 413 nm momentu, ale dostępne dopiero od ok. 2500rpm. Mówił, że niżej się nie dało bez kopcenia. Czytałem, że modyfikacja wydechu może pomóc Jak ją wykonać? Ciąć drugi kata i resztę wyprostować? Jak z głośnością i normą Euro 4? Również gdzieś wyczytałem o zmianie dolotów na kwasówkę, co to znaczy i jak to zrobić? Są dedykowane zestawy? Jakieś inne pomysły? Będę bardzo wdzięczny za wszystkie porady. P.S. Nie śmiejcie się ze mnie, jestem początkujący. Pozdrawiam, Kuba
  5. Today
  6. Janek będzie ? To ja chyba też Jak mnie wezmą te dziady ode mnie z domu obecne tu teraz .... Wysłane z mojego Chinola OPC - RN7
  7. To to jedynie Carawana na Powązki się znajdzie Wysłane z mojego Chinola OPC - RN7
  8. Dobrej nocki WiM Jak to się powiada, jak sobie pościelisz, to mnie zawołaj Dobrej nocki i do jutra
  9. Oj tak , takim moglbym codziennie latac
  10. Łopla w wersji caravan akurat nie bylo
  11. VC kontuzjowana i chcial czy niechcial trzeba bylo du... wsadzic w karawan przeciez tym nie idzie jezdzic
  12. dobra sprawdziłem miernikiem masa wyjścia rca od radia ma ciągłość z karoserią a jak jest u was ?
  13. A ty jeszcze cos pamietasz w tym wieku ? [emoji14] Napisane moją miotłą
  14. Sznurek pętelką dużo czasu Odchylasz od góry drzwi na około centymetr nakierowójesz pętelkę na rygiel zaciskasz i do góry jak nie to szyba boczna najlepiej jak by tylnia kombi można jeszcze wejść puźniej na szrocie kupić drugą i zmienić jak byś nie znalazł kogoś co otwiera auta
  15. No tak bo Ty to juz stary jestes prawie jak dziadek
  16. To cię poniosło .., jak W i M rządziło to Was w planach nie było Wysłane z mojego Chinola OPC - RN7
  17. WItam, widzę ze ten temat już jest dawno martwy ale spróbuje, otóż, polutowałem wszystko jak należy, wyprowadziłem tylko 1 kabel, używając kondensatora 160v a nie 100v jak autor napisał, kabel mam 2 żyłowy + oplot, 1 kabel (niebieski) z oplotem zlutowałem do "punktów masowych radiatorów" a czerwony zlutowałem z kanałem lewy tył, na wyjściu pominąłem oplot i zlutowałem przewody z gniazdem tak jak trzeba . Problem polega na tym ze gdy włączę radio z wyłączonymi światłami drogowymi, dźwięk jest taki jak ma być, lecz po przekręceniu przełącznika nawet na światła pozycyjne to wzmacniacz zaczyna buczeć wyrczyć, a i śmieszna sprawa którą ciężko jest mi wyjaśnić to fakt iż gdy podłączam złącza rca to wystarczy ze połączę sygnał czyli bolec z gniazdem bez podłączania masy głośnik zaczyna grać XD. Wspomnę jeszcze ze wzmacniacz mam podłączony masą do karoserii ,jeżeli ktoś ma jakieś sugestie to proszę pisać będę wdzięczny
  18. Tyle to chyba możesz sprawdzić chyba że w obydwu jest to samo zamień multimetry miejscami i zobaczysz tam gdzie wycieczki chodziły dobrze czy będą kuleć i na odwrót
  19. Prawie Anioł Pański co niedzielę
  20. Jak nie chcesz bić szyby, to wzywać gości co otwierają auta awaryjnie.
  21. Cześć wszystkim, mam problem natomiast będąc wewnątrz auta i mając otwarte drzwi zamknąłem auto przyciskiem na kluczyku wrzuciłem kluczyk do plecaka wysiadłem i zamknąłem drzwi. Plecak z kluczykiem został w aucie, a ja nie mam zapasowego... Poradźcie proszę co można zrobić żeby się dostać do auta.
  1. Load more activity
  • Create New...