Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Do tych piszących oddaj i po problemie . Rękojmia itd. Ilu z was oddawało ? Nie bronie sprzedawcy ale to nie takie proste niestety. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 3. ok, dziękuję. Kto może mnie wesprzeć z dograniem PL ?
 4. Wrzuć foto kostki,ale w oryginale przewody nie są zespolone że sobą i nawet nie ten kolor.
 5. A czy tego typu rozwiązanie: nie jest wystarczające? Zastanawia mnie konieczność zastosowania tej konstrukcji...
 6. Today
 7. Witam. Wiem że temat już stary kale może komuś się przyda info. Pokrywy z 2.5 V6 po przeróbce właśnie tych otworów na cewki też pasują bezproblemowo. Wiem bo osobiście zakupiłem takie pokrywy ( z 2.5 V6) i przerobiłem do swojej Vectry C 3.2 z 2003 roku. Do korka wlewu oleju przymocowałem kruciec kątowy i na niego założyłem wąż gumowy olejoodporny żebym mógł przez niego wlewać olej do silnika. W innym przypadku olej trzeba wlewać przez bagnet oleju. Zrobiłem zdjęcia jak to wygląda. Pozdrawiam
 8. Jakie korekty są na samej benzynie?
 9. Czy ktoś z Was zna wartość momentu, jakim powinny być dokręcone śruby drążone przewodów hamulcowych w zacisku przednim i tylnym?
 10. A jednak się da. Podłączenie pod can nie jest konieczne do działania instalacji, więc jeśli jest podłączone to można spróbować odłączyć
 11. Nie. Zawsze się pokazują te same błędy. Mógłbyś rozwinąć, bo nie bardzo rozumiem ? Nie masz na myśli podłączenie CAN do sterownika lpg? Nawet nie wiedziałem, że tak się da - nie wspominali o takim podłączeniu, więc strzelam że nie jest podłączony w taki sposób, ale zapytam ich.
 12. To jakaś rzeźba. Ktoś coś dokładał, bo na oryginał nie wygląda. A co do montażu halogenów, to są tematy na forum. Nie ma potrzeby powtarzać.
 13. Co masz na myśli? W sensie, że te przewody? Z drugiej strony mam identyczna kostkę, ale nie mam pojęcia do czego to ma być podłączone. Wcześniej nie było, a może to do halogenów?
 14. Jak nie masz lektora to wgraj jeszcze raz. A tamten napis SW-CD to nie błąd, jesli wywala Ci plyte to masz radio 2007r i nie wgrasz Polskiego z poziomu plyty
 15. Yesterday
 16. Z20net, kme gold, barracuda, qbox Po około 1 miesiącu korekty długoterminowe na pb i na LPG wariują , są na ok -8 , na zimnym auto topornie chodzi ... Zregenerowalem reduktor ale dalej to samo . Auto strojone nie raz afr ale dalej to samo fachowcy przy strojeniu nie widzą nic podejrzanego hmmm ...
 17. W sumie tu zadziała ochrona z tytułu rękojmi bo kupił od osoby prywatnej a nie przedsiębiorcy.
 18. Jakim trzeba być bezczelnym człowiekiem żeby sprzedać takie padło za tyle kasy ! to powinno być wystawione za max 4 kawałki do negocjacji.
 19. A dlaczego miał odliczać 14 dni? Niestety, ale jeśli sprzedający jest osobą prywatną i uprze się że nie odda kasy to zwrot nie będzie taki prosty. Jedynie sąd i rzeczoznawcy
 20. Dobre gość kasował błędy dzień wcześniej i pewnie cały czas jak miał auto i tak czekał kiedy padnie bo po co robić. I pewnie płakał jak sprzedawał i w kalendarzu odliczał już do 14dni.
 21. Nie wygląda mi to na oryginał.
 22. Witam, rozebrałem autko na części pierwsze. Mam pytanie odnośnie instalacji elektrycznej, która tam jest. Urwała się kostka, do niej były poprowadzone dwa przewody. Biały i niebieski, od czego one? (zdjęcie w załączniku przesyłam) Pytanie drugie, z racji, iż urwał się zderzak, jakie śruby mocują go do ślizgów? Jakieś dane, namiary by to kupić? Pytanie trzecie, kupuje zderzak z halogenami, więc będę musiał wymienić prawdopodobnie włącznik świateł tak? Czy coś oprócz tego i przeprogramowania trzeba wymienić?
 23. Nie zrazi... była w domu vectra w kombi nawet dwie jakieś 10lat temu... jedna ojca druga szwagra...
 24. masakra normalnie masakra. 1614 Problem z cimem lub kluczem / immo blokuje 420 to kat nie działa najczęściej zużyty 1112 klapy wirowe 501 coś z abs brak komunikacji powiązany z U2108. Oddaj to auto.
 25. no a te błędy: ( U2108/P0501/0420121/P1112/P1614 ) co się pokazały, mogły się pokazać po 20km ? czy były wcześniej skasowane i nie było naprawy? bo sprzedający w jednej rozmowie wygadał się że usuwał w dzień sprzedaży błędy ale mnie o tym nie informował ,bo na jeździe i oględzinach nie wyskoczył żaden check.
 26. Witam czy ma ktoś może cały zastaw do montażu AUX bo wszystkie aukcje Allegro nie aktywne. Jak chcę zamówić osobno to koszty nie duże ale nie potrzebne mi po 50 szt z każdego rezystora lub kondensatora i za każdy wysyłka bo nie znalazłem z jednego źródła wszystkiego.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...