Jump to content

W dniu dzisiejszym została dodana do menu forum wyszukiwarka google 

Link google

Pozdrawiam Admin

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Bez przesady. Da się tymi autami śmigać z przyjemnością 💪 ale nie jest łatwo stare auto doprowadzić do ładu
  3. ostatnio jak był sprawdzany to podobno przerwa w obwodzie potencjometru drugiego. czytałem ten post. U mnie na desce nic nie wywala.nawet jak przestaje reagować na pedał przyspieszenia. Jak te wartościami rezystancji są ok to to podejrzewam dalej ecu tylko że to już raczej nie przerwa złącze/druk tylko coś w elektronice.
  4. To jest Twoja teoria , moja jest nieco odmienna akurat w 2012 kupiłem Hankoki i nie uważam że miały parametry premium , chyba że na etykietach
  5. z tego co kojarzę to nie ma, sprawdzę dokładniej jutro - czy warto czy nie to już każdy musi sam sobie odpowiedzieć, kierując się wyceną swojego czasu, doświadczeniem życiowym etc
  6. Ciekawe jak rozrząd? Może już do wymiany dlatego też cena niższa? Bez oględzin na miejscu można dzwonić do wróżbity Macieja. Może ktoś oglądał i się wypowie?
  7. Nie ma oznaczeń na nich od czego są ? Czy warto zwykłe springi kupować używki i wymieniać po 1 szt. ?
  8. Witam, kupiłem sprężynę amortyzatora na aukcji do VB 2001 1.6, okazała się niestety mieć większą średnicę przez co w ogóle nie pasuje do 1999 2.0DTI. Dodatkowo jest jakby mniej zawinięta na końcu. Stąd moje pytanie, czy pomiędzy tymi rocznikami sprężyny się zmieniały, czy może to wcale nie była sprężyna od VB? Nowa po prawej:
  9. Jak trzeba tylko wyregulować, to niech sprzedawca, to ogarnie. Mi zawsze zapala się lampka jak sprzedawca twierdzi, że "tylko" coś trzeba zrobić. Nie twierdzę, że w tym przypadku tak jest, ale ten silnik + LPG wymaga fachowca. Może coś się dzieje z gazem i nie ma kto tego ogarnąć. Cena też nie jest wysoka jak na OPC
  10. Today
  11. Wydechy coś ciemne. Siedzenie pasażera, też sporo używane. Jak długo na LPG jeździła i jak chodzi. Ogólnie mało zdjęć.
  12. Może ECU. Sprawdzałeś pod kątem błędów ?
  13. Witam serdecznie. Czy na ktoś wartość rezystancji potencjometrów przyspieszenia Vectra B 1,6 16v GM 9 225 652 6pv 008 253-00. ? Gdzieś wyczytałem że wartości rezystancji powinny być równe a u mnie tak nie jest. Różnica jest ok 1kohm-a. Sześć przewodów dochodzące do dolnej kostki ECU przewodzą. W samym ECU parę przewodów polutowałem bo nie trzymały lub bardzo słabo. Nie zmieniło to jednak nic na lepsze. ok 10-15 min jazdy i brak reakcji.
  14. Witam. Co sądzicie o tym ogłoszeniu.. https://www.olx.pl/oferta/opel-vectra-c-opc-2-8t-CID5-IDBn6PT.html
  15. jak ma zwykły co nie pokazuje nic oprócz radia i temperatury to ma klimatronik? Ok.
  16. Może faktycznie przesadzam i ze starego auta chcę zrobić nowe, które i tak nie będzie się prowadziło z przyjemnością..
  17. Hmm, a gdzie on napisał o manualnej klimie?
  18. Kurka dwa posty wyżej podałem link do bardzo obszernego tematu a gościu wali posta bez skrupułów , i jeszcze mu na Maila odpowiedź
  19. I masz racje, swap z 2.8v6 (według vin)
  20. jak już chcesz zmieniać to na cd70+cid wyświetlacz kolorowy
  21. Dziękuję za info. U mnie jest dokładnie tak jak mówisz na zimnym silniku jest ok i jazda po mieście idealnie, natomiast w trasie jak silnik już jest rozgrzany szarpie przy redukcji z 5 na 4. Mechanik zdiagnozował o ile dobrze pamiętam zacięty elektrozawór i powiedział że trzeba zacząć od wymiany oleju i filtra. No właśnie dziwię się z tym filtrem jak on to chce zrobić???? Jeśli u Ciebie pomogło na 30k to u mnie byłby spokój na 2 lata.
  22. Nie doczytałem się żeby kolega wspomniał o manualnej klimie Co nie zmienia faktu że operacja wymiany cim plus radio, zwłaszcza CD30 to się nie opłaca.
  23. Jeśli Cim obsłuży rolki to przecież panelu klimy nie musi zmieniać skoro ma manual.
  24. Proponuję poczytać pierwszą stronę. CD30 to polift i żeby było wszystko ok trzeba dużo wymienić. Finansowo mało opłacalny manewr.
  25. Panowie, idzie zamienić CDR2005 na CD30? I do tego podstawowy wyświelacz pokazujący godzinę i stacje radiowe na coś lepszego?
  1. Load more activity
  • Create New...