Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Masz w VIN ze na Niemcy więc wersja europejska. Co tu szukać dziury w całym. Ktoś coś przerobił i tyle.
  3. Today
  4. Może tuleje . Zrób test na obecność spalin w płynie chłodniczym.
  5. Mogę zapytać czy jest jakas wzmianka w historii, auto bylo serwisowane w ASO
  6. I o co ma się zapytać? Myślisz, że ktoś tam będzie rozkminiał mocowanie gniazda obd?
  7. Z podgrzewania lusterka tez działa. W lutym zrobiłem trasę i wypalanie miałem po 1570km.
  8. Gdy wyciągnąłem wtyczke zauważyłem ze jest złamana i lata luźno. Gdzie moge zakupić taką wtyczke szukałem w necie ale jakoś nie mogłem znaleźć?
  9. Pozostaje zapytać w ASO, W anglikach rura wydechowa jest po str. kierowcy?
  10. U mnie jest czarna jednolita kostka. I wydaje mi się że to chyba nic nie da, bo to chyba żadna różnica czy zmieniam przewody w kostce czy w przejsciowce, skoro to cały czas są te same dwa przewody.
  11. No właśnie ja robię raptem co parę dni po 15 km max i raptem wyciągam na tym dpf około 900km kupiłem diesel bo jeżdżę zagranice do pracy co jakiś czas. A jeśli chodzi o te diodę montaż tylko z tylnej szyby czy może w polifcie lusterko też działa grzeje wie ktoś zawsze bliżej .
  12. Kolego nie zrobisz wystrojenia jak nie masz pojecia bez sondy AFR utudnionego neta nie wystroisz jak należy - jak chcesz za jakiś czas robić silnik to jesteś na najlepszej drodze nie będzie to za 100km czy 1000km ale prędzej czy później nastąpi
  13. Przepustnica jest wyczyszczona , tak samo EGR , gazu nie ma sama benzyna tak jak pisałem w 1 poscie
  14. Jednak nie masz tak jak ja. Z poziomu telefonu nie dopatrzyłem się różnicy. Mocowanie (blachę) gniazda masz jakąś dziwną. Może i z anglika. W dzień zrobię zdjęcie jak to wygląda u mnie
  15. Yesterday
  16. Proponuję zacząć od tego: https://www.forum.alfaholicy.org/forum_ogolne_o_alfa_romeo/106977-abc_ukladu_wydechowego_zrob_sam_obliczenia_cala_prawda.html
  17. Czy do tego zabiegu zdejmowałeś zapinkę ? , spuszczałeś olej ?
  18. Witam mam pytanie czy podejdzie wydech z 3.0 cdti do 1.9 cdti? Chodzi mi o odcinek od dpf do konca.
  19. Witam. Czy rejestracja na forum jest bezpłatna?

20. Właśnie mam podobny problem z parownikiem. Wszyscy twierdzą że trzeba targac cała deche (konsole). Ten post daje nadzieję że może da się tego uniknąć. Szkoda że nie powstał manual tej wymiany. Tak to jest jak się jest wzrokowcem.
  21. Zobacz sobie vauxcomem czy możesz ustawić lampki w modułach.
  22. Trzeba zrobić przejście pin męski quadlock na pin damski mini iso.
  23. Nie bardzo rozumiem po co komuś płaciłeś za montaż jeśli musisz sam ogarniać. Na tych screenach nic nowego nie widać. Daj screena z pracującego silnika na gazie tak aby było widać czasy wtrysku pb i lpg
  24. Podłączałeś kompa, zczytywałeś błędy? Miałem taki problem dopiero niedawno udało mi się go rozwiązać. Podłączając interfejs nie było żadnych błędów, a ciśnienie doładowania zdecydowanie za niskie. Wszystkie objawy tak jak u ciebie, i porobiłem wszystko to co ty. Problem tkwił w przepustnicy. Cala elektronika była zalana olejem. Po wypłukaniu benzyną ekstrakcyjna wszystkie objawy ustały. Na początek zdejmij rurę od ic do kolektora i sprawdź jak zachowuje się klapa przepustnicy. Na wlaczonym silniku powinna być cały czas otwarta, a w momencie gaszenia silnika powinna zamknąć sie na sekunde i ponownie otworzyć. Jesli tak nie jest rozbieraj i czyść, tylko najpierw aku odepnij. Warto też sprawdzic czy niema zimnych lutow na złaczu płytki Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
  1. Load more activity
  • Create New...