Jump to content

W dniu dzisiejszym został odblokowany i oddany z powrotem do użytku garaż dla klubowiczów VKP

Znajdziecie go w menu pod nazwą Garaż lub pod linkiem:

https://forum.vectraklub.pl/garage/

Pozdrawiam Admin

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. To może nie było ori irmsher a tylko Ronal Tu masz ori https://www.irmscher.com/uk/wheel-kit-in-evo-star-design-20-inch.html
  3. Sam wymieniłeś gratuluję ja nie dał bym rady. Dzięki za odpowiedź
  4. Today
  5. TO nie od haka. Masz hak nie oryginalny. Masz już moduł co sie wpina w REC?. Z wiązki haka masz kostkę czy jest ucięte ? Chyba najprostszym i najszybszym rozwiązaniem będzie zakup uniwersalnego modułu i wpięcie sie w instalację lampy.
  6. Oba egzemplarze to kobiety . A my faceci ich nigdy nie zrozumiemy
  7. Ale w Irmi szybciej dojdziesz co jej dolega
  8. kris84, włożyłeś rękę pomiędzy kanapę a oparcie i fizycznie ich nie ma, czy nie masz tylko żadnych zaślepek i znaków informujących o ISOFIX?
  9. Najszybciej tak chyba dojdziesz . Niestety elektronika nie pokaże uszkodzeń mechanicznych .
  10. Obawiam się że bez z ciągnięcia głowicy się nie obejdzie.To taki stukot jak za wczesny wtrysk tylko bardziej metaliczny i tylko na pierwszym cylindrze od rozrządu a kąt na Op-comie i ustawienia rozrządu są bardzo dobre.
  11. ehh czyli ktoś sobie poszedł na łatwiznę przy demontowaniu. 😖
  12. Oby 😁 A gdzie tu masz dylemat ? O drugą Irmi jest trudniej niż o nową kobitę
  13. Wiesz Irmi mimo swoich lat jeszcze całkiem fajnie mruczy 😊 nie to co zona ona już tylko warczy . 😅 i tak trochę mam dylemat co pierwsze zmienić
  14. jakbym widział swoją turbine koło kompresji 8mio łopatkowy Snake i wirnik wydechowy 9 łopatek
  15. Ktoś się wypowie jak wygląda sprawa mocowań ISOFIX z tyłu? Ja nie mam, pytanie czy np. w sedanach nie było?
  16. Średnica wlotu 50.5mm Zdjęcia tu: https://onedrive.live.com/?id=C75D2E414CE0B211%216825&cid=C75D2E414CE0B211
  17. Sama śruba ma po środku pogrubienie coś w rodzaju tulejki. Wiertło pod te śruby 25 mm
  18. Jeszcze jest u mnie także nie panikować mi tu proszę 😅 jeszcze może będziesz miał okazję poskomlec o rundkę
  19. W blachach nie ma żadnych śrub. Jak widać na zdjęciu zestaw do mocowania haka już jest przygotowany
  20. Widać u mnie było coś kombinowane 😢 bo wczoraj na vin spojrzałem i powinny być bixy a są zwykłe xenony. Ehhh
  21. No właśnie dziś z rana to samo odpalam i auto z kluczykiem odrazu zgasiłem odpaliłem drugi raz i kontrolka zgasła po podłączeniu znów ten sam błąd p1900(52)
  1. Load more activity
  • Create New...