Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Zakupiłem ostatnio Signuma z 2007r. i teraz doprowadzam wszystko do porządku i szukam jakiegoś sprawdzonego fachowca z kujawsko-pomorskiego (najlepiej okolice Grudziądza, Torunia, Bydgoszczy), który prawidłowo ustawi mi geometrię. Auto jedzie prosto i naprawdę świetnie trzyma się drogi, ale przednie opony są przytarte od wewnątrz, a z tyłu wydaje mi się, że jest zbyt duży negatyw. Być może przód był doprowadzony do porządku, ale chcę wszystko sprawdzić, bo chciałbym zainwestować w nowe opony, a nie chcę na starcie zniszczyć nowych 18', które kosztują niemało...
  3. https://opel.7zap.com/pl/car/detail/13157742/ Znaczy że coś jest wyrzeźbione, a co to już musisz sam poszukać. Jak wrócę po pracy to ci zrobię fote mojego gniazda.
  4. Today
  5. No więc otrzymałem odpowiedzi ze sklepów i jednak nie ma nikt na stanie, brak możliwości zamówienia u producenta. np iparts: "Z przykrością musimy zakomunikować, że poszukiwana część jest niedostępna. W obecnej chwili nie ma także możliwości złożenia zamówienia bezpośrednio u producenta." Wie ktoś coś ? ""
  6. Witam.Nikt nic nie doradzi?☹😲😲🤔
  7. Co robi to mocowanie w samochodzie z Niemiec?
  8. Chyba sie udalo znalesc przyczyne. Pekla mi sprezyna od pedalu sprzegla. Pedal nie dochodzi teraz do konca i nie wdusza czujnika od tempomatu. Dziekuje wszystkim.
  9. Spoko mogę zrobić, nie ma problemu. Ciepło jest to teraz już w terenie
  10. No aby do 16 😊 pozdro dla wszystkich 😉
  11. Z numerów 13157742 wynika że mocowanie gniazda jest z anglika.
  12. Auto przed chwilą, po nocy z odlaczanym aku. Odpaliło bez problemu jeden raz. Za drugim - te same objawy co wcześniej. Jest sens sprawdzac jeszcze aku? Edit: z kabli odpalił. Za za g**no. Cretux, jak mogę się odwdzięczyć za uswiadomienie, ze aku żelowe to g**no? Edit2: Sprawdziłem sobie logi z opcoma z początku grudnia i wtedy podczas rozruchu, już spadek napięcia był na poziomie 4V (z 12V). Z tego co wiem, spadek nie powinien być większy jak 2V podczas rozruchu a spadek 3V, kwalifikuje akumulator do wymiany. Teza jaką sobie rozkminiłem jest taka: po wjechaniu w mega dużą kałużę, woda dostała się w miejsca w których nigdy nie była, a że w tych miejscach nie wszystko pewnie było super zaizolowane, zrobiło się małe "zwarcie" i żarło aku, po dojechaniu na stację paliw (500m za kałużą) i zgaszeniu samochodu, wyżarło aku do stopnia, który uniemożliwił uruchomienie samochodu. Dzisiaj nagram opcomem jaki mam spadek napięcia na aku podczas rozruchu i wrzucę wykres z teraz i z grudnia. Obstawiam, że szykuje mi się zakup akumulatora... kwasowego Dodatkowo, jest szansa, że CIM nie jest w ogóle uszkodzony.
  13. I oby do 16 Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  14. Piątek, piąteczek, piątunio 😊 i więcej informacji na dzisiaj nie trzeba 😁
  15. Kiedys fajny spot byl kolo nidzicy tan jeziorko jakies bo czerwiec to juz fajnie by bylo grila zrobic i posiedziec Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  16. Kiedys fajny spot byl kolo nidzicy tan jeziorko jakies bo czerwiec to juz fajnie by bylo grila zrobic i posiedziec Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  17. Kiedys fajny spot byl kolo nidzicy tan jeziorko jakies bo czerwiec to juz fajnie by bylo grila zrobic i posiedziec Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  18. A sprawdzałeś przepustnicę i czujnik? Takie objawy to raczej przeładowanie turbo a nie kolektor.
  19. Czy aga zna twoje plany [emoji14] Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  20. Większość wskazuje na problem z stacyjką w CIM.
  21. Dzień dobry. Zakładam temat bo mam dziwny kłopot z nowo zakupionym radiem, model jak w tytule. Chodzi o to że, nie ma możliwości podłączenia go tak żeby wyłączal się po wyjeciu kluczyka ale dało by się je ponownie włączyć bez kluczyka. Gdy podlacze żółty do zasilania stałego a czerwony do zasilania po zapłonie to radio działa, ale gdy wyłącze zapłon(zanim wyjme Kluczyk) to radio gaśnie i zapomina ustawienia i nie ma możliwości żeby je włączyć. Zamiana kabelkow żółty z czerwonym nic nie daje. Radio działa poprawnie po zmostkowaniu żółtego kabelka z czerwonym, ale nie reaguje na Kluczyk. Dziwną rzeczą jest także to że, na kostce od auta prąd jest tylko w czerwonym przewodzie, nawet jak przekrece Kluczyk to na żadnym z przewodów oprócz czerwonego nie ma napięcia, musiałem ciągnąć przewód do zapalniczki żeby sprawdzić działanie. Dodam jeszcze że oryginalne radio CD30 działało normalnie, tzn że gdy wyjąłem Kluczyk ze stacyjki (nie od razu po zgaszeniu auta) to radio się wylaczalo, ale można było je włączyć bez kluczyka. Ma ktoś jakieś pomysły jak to ogarnąć żeby chodziło jak w oryginale?
  22. Ja tak samo mam poligon tyle że od 13 do 19 czerwca. 22 czerwca jadę na wesele siostry tak więc dla mnie te terminy odpadają. 9 Czerwca bede pół dnia w Ostródzie. Od 10 rano biegnę półmaraton i około 12 będę kończył. Ewentualnie wtedy po biegu mógłbym do was gdzieś tam dołączyć... A jak nie to ostatecznie na koniec czerwca czyli 30 mam wolny weekend. To tyle jeżeli chodzi o mnie 😊
  23. Po demontażu plastików tak to wygląda
  24. Jak dla mnie to moze być i Ostróda tyle ze do 19 czerwca jak na tą chwile jestem na poligonie a jak by sie udało to może na zlot pocisnę fajnie by było jak by spot odbył sie właśnie w Boże Ciało, ja bym miał alternatywę ze jesli nie na zlot to na spot a wiadomo ze każdy bedzie miał wtedy wolne wic i termin był by ok
  25. Czy u góry chłodnicy ten kranik jest identyczny jak ten na dole ? Założyłem taki sam ale jest strasznie duże ciśnienie i co 20 km muszę dolewać wodę tak z 2 l.
  26. Yesterday
  27. Panowie polecam h7 phillipsa z ali, czasem uda się w promocji poniżej 3 stów. Ja kupiłem za 220 i montaż bez większych przeróbek. Mają radiator pasywny to i nie zakłóca radyjka i wszystko się mieści w osłonie.
  1. Load more activity
  • Create New...