Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Sterownik ma przyjść wylogowany a do auta mam pin.
  3. Yesterday
  4. Witam wszystko mam pytanie Posiadam Vectre C GTS z 2008 roku z silnikiem 1.9 cdti 120 km Mianowicie wąż który dochodzi do intercoolera jest cały od oleju (widoczne świeże wycieki) co może być przyczyną ze takie coś ma miejsce czy może być to wina turbiny??
  5. Dzięki ,o taką odpowiedź mi chodziło Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
  6. Bo rozkładany hak jest tylko dla kombi. Dla HB jest tylko albo zwykły hak, albo automat.
  7. Przecież jest napisane że "Moduł działa w radioodbiornikach OPEL, posiadających złącze AUX" - a czy Opera ma AUX?
  8. Dziękuję za szybką odpowiedź
  9. Witam serdecznie wszystkich! Kupiłem niedawno cd30mp3 bo to co miał zamontowane poprzedni właściciel nie odpowiadało mi ( kenwood DDX6023 BT i nie działał BID ) . Więc ochoczo się zabrałem do wymiany i jakież było moje zdziwienie gdy załozyłem oryginał a ono wcale nie miało zamiaru się trzymać swojego miejsca . Doszedłem do wniosku że chyba nie ma oryginalnej kieszeni na radio Jak powinna wyglądać odpowiednia do CD30MP3 kieszeń ? Czy może coś innego brakuje ? PS. Vectra C FL
  10. Nie zadziała, w Operze tor fonii jest robiony cyfrowo nie analogowo jak cd70 czy dvd90 i inne wyłączając opera 40. Sprzedawcy są nie świadomi albo specjalnie grają, kup a potem bujaj się.
  11. Witam, odgrzeję trochę temat . Czy ktoś próbował to zakładać do cdc40 opera . Gość pisze ,że powinno działać. https://allegro.pl/oferta/adapter-bluetooth-dla-opel-astra-h-bezinwazyjny-9112528800?utm_medium=app_share&utm_source=facebook Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
  12. Masz pin do nowego sterownika ?
  13. Rzeczywiście mam w multimediach wpisany moduł UWA, teraz pytanie czy fakt że zakładka telefonu na wyświetalczu jest pusta, spowodowane jest tym, że ów moduł został zdemontowany, czy wymagana jest jakaś aktualizacja oprogramowania? z rozdkodowanego VIN-u wynika, że pierwotnie w aucie było radio CD 30 MP3
  14. Witam napisze ktoś w jaki sposób zalogować nowy sterownik do auta? mam Op Com co po kolei powinienem w programie robić?
  15. Może włącznik się uwalił. Nie wiem czy op com coś pokaże, ale spróbuj pożyczyć gdzieś na podmianę i sprawdzić.
  16. Nie wszystkie auta są w darmowych dekoderach, ale wpisz swój VIN na stronę 7zap i po prawej masz dodatkowe informacje. Jest pokazane wyposażenie, tylko bez kodów. https://opel.7zap.com/pl/car/
  17. Co jest z tym vinem nie tak? Błędnie podany jak nie mogę w dekoderze wyszukać? W0L0ZCF6871062870
  18. Chodzi mi o kod do opcoma i glownie po to żeby zaprogramować klucz. Bin wyciągnąłem programatorem CH314a z pamięci radia.
  19. Car pass to plakietka z wszystkimi kodami Czyli to skąd wziąłeś pin
  20. Rafale a czy mój car pass to 7918?? cd30mp3.bin
  21. Sprawdź po nr.WIN opcje wyposażenia prawdopodobnie masz instalacje pod moduł bluetooth
  22. Witam, Kupiłem niedawno Vectrę c w wersji Cosmo z radio cd70 navi i ekran mam podzielony na 4 zakładki . 1.audio 2. Pusta ( zakładam że pod telefon) 3. Nawigacja 4.komputer pokładowy W innych natomiast ofertach na aukcjach auta na wyświetlaczu mają 3 zakładki bez tej pustej. Może to oznaczać że mam opcje telefonu ale jest ona jakoś zablokowana ?? Pozdrawiam
  23. Kolego trochę mieszasz najpierw piszesz a napędzie 4x4 a teraz o napędzie na tył , a pro po na 99.9 % nie ogarniesz napędu 4x4 haldexu 4 generacji , zbyt dużo elektroniki wchodzi w zakres tego napędu , w sumie wszystkie moduły od silnika po ABS , chyba że pokusisz się o napęd mechaniczny ale na to raczej nie ma miejsca , a jeśli chodzi o miejsce zbiornik paliwa skutecznie będzie blokował dostęp ,piszesz że Audi ma silnik poprzecznie i ma napęd na tył ,co za różnica jak siedzi silnik Insignia też ma poprzecznie i jest napęd na tył , dochodzi do tego skrzynka rozdzielcza przy skrzyni i po sprawie , teraz coś od siebie nie lepiej kupić auto z fabrycznym 4x4 i mocnym silnikiem ewentualnie dodać mu trochę koni ? już nie pisze o sentymentu do VC ale na pewno koszta będą większe przerabiając VC , a przy okazji przegląd auto straci homologację jak je zaczniesz ciąć i przerabiać płytę podłogową no chyba że masz swojego diagnostę .
  24. Zbieżność ustawiona, trochę to trwało bo teraz kolejki chyba tylko do fryzjera są dłuższe. Kierownica po robocie jest prosta. Z innej beczki, ktoś kto wymyślił opaski zaciskowe Oetikera na gumy przy przekładni powinien się smażyć w piekle za to. Tego mu życzę.
  1. Load more activity
  • Create New...