Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Dobrze powiedziane Polać Artusowi
  3. Witaj Dawid Oby miłość do Vectry była odwzajemniona Do zobaczenia na spotach
  4. Tutaj to trochę wróżenie bo chyba bez analizy parametrów nie da rady. A może filtr paliwa trzeba wymienić. A map sensor w kolektorze czysciles? No jeszcze przepływomierz. Dogadaj się z kimś z okolicy żeby się na chwilę zamienić żeby nie potrzebnie kasy nie wydawać
  5. Panowie ciekawa sytuacja, po 3 latach jazdy na oleju Dexos 2 5W30 i wymianach co 10tys km wymienilem w styczniu olej na Motul x-max 0W40. Po przejechaniu niecalych 6tys km pierwszy raz od czasu kupna ukazala mi sie pomaranczowa czy tam zolta kontrolka oleju... Stalem na dosc pochylym gruncie, po wylaczeniu i wlaczeniu ponownie zaplonu kontrolka zgasła. Dzis sprawdzam poziom oleju na bagnecie a tam olej na MINIMUM... Dolalem 0,5l co mi zostalo z wymiany i jest teraz na drugim polu nad minimum. Czyli wychodzi na to ze 1l oleju mi ubylo po niecalych 6tys km.. Przy dexos 2 nie dolewalem w ogole oleju miedzy wymianami, zawsze na tym samym poziomie. Nie wiem teraz czy to wina samego oleju, podwozie suche, na ziemi pod samochodem tez sucho, nawet nie ma kropki zadnej. Gdzie szukac przyczyny? Wymienie chyba olej nastepnym razem na Motul xclean albo w ogole inna firma jakas. Jak sie to powtorzy to wroce do dexos 2, nie widzi mi sie dolewanie 2l oleju co 10tys km.
  6. Today
  7. Smaruj felc (silokonowym) wskoczy bez problemu
  8. juz oryginalne snowflake 18" ma ET38 i jest zadowalajaco oraz nieźle wygląda wiec w okolicy ET35 powinno spełniać twoje oczekiwania.
  9. Wtyki wtryskowe są ok macie może jeszcze jakieś sugestie . To szarpanie jest nie zawsze nieraz ładnie się rozpędza i nawet nie szarpie A nieraz jest po prostu masakra
  10. Siema Dawid Witam w najlepszym oddziale VKP Do zobaczenia na spotach
  11. Sprawdz wzrokowo jak pracuje napinacz paska osprzętu
  12. No to i ja się przywitam juz tak oficjalnie ☺ i mnie dopadła vectromania ☺ szczescie i mnie dopadlo .zakochałem się w VC 3.2 😊 no i jest już ze mną 😆 potrzeba jeszcze dać jej odrobinę miłości i niebawem się pokażemy 😊 pozdrowienia z Ostródy. Dawid
  13. Temat do zamknięcia radyjko ogarnięte
  14. Witam pytanko z racji ze moja VC 3.2 dostaje nowe życie nie obejdzie się bez wymiany felg . I tu moje pytanie . Teraz jest standard 17cali 225/45 wszystkie 4 kola . Zawieszenie standard . Myślę o zmianie na 18 cali co by trochę komfortu było. I tak myślałem o tym aby zapakować jej do tych 18 calowych felg oponki przod 235/45 tył 245/45 tylko jakie ET do tych felg żeby to wyglądało najlepiej jakby to blisko rantu blotnika stało. Czy et35 nie będzie za male? Może 30 ?
  15. Ja na początku roku robiłem to samo ale mi podszybie weszło spowrotem bez problemów. Na YouTube są dwa filmy z opisem naprawy wycieraczek może tam coś podpatrzysz. Tylko pamiętam że umnie nie chciało pod szybie wogole zejść ale jak wkladalem to bez problemów mi weszło.
  16. Witam sprawdziłem luz na polosi i faktycznie z lewej strony jest wyczuwalne większy niż z prawej a więc pozostaje mi wymiana polosi. I teraz moje pytanie jaka półos należy kupić do VC 3.2 automat ? Czy półos np od 1.9 czy 2.2 będzie taka sama ? Będzie pasować? Na co zwrócić uwagę? Będę wdzięczny za wszelkie informacje .
  17. Hej, Mam takie małe pytanie. Ostatnio zepsuła mi się jedna wycieraczka(standardowy problem). Kupiłem ściągacz, zdjąłem ramiona, naprawiłem mechanizm i tu występuje problem. Jak zamontować ponownie podszybie? Wcześniej jak wyciągałem to siedziało mocno, a teraz za nic nie chce się zaczepić. Są do tego jakieś specjalne sztuczki? Pozdrawiam
  18. Yesterday
  19. Sterowanie i bc to całkiem inna sprawa, bc teraz obsługuje z przycisków na kierownicy a sterowanie nie jest mi potrzebne
  20. Tam znajdziesz dwa przewody przechodzące przez gumowe dławnice. Już tak dokładnie nie pamiętam, ale jedna przechodzi przez gródź, a druga jest w dnie podszybia.
  21. My zawsze byliśmy jesteśmy i będziemy ewenementem tego klubu bo najlepsze spoty i złoty mamy w historii To trzeba kontynuować i pielęgnować:) pozdrawiam z Elbląga
  22. Wiesz ja mam 1,8 xe +lpg tak jest zawsze na zimnym jak u ciebie na filmie. Bo jak już silnik rozgrzeje się to tak nie mam. I mi się wydaje że tak ma być oczywiście mogę się mylić. I to jest moim zdaniem sanie.
  23. Witam potrzebuje pomocy jakie sprezyny mają być do mojej viki przod i tył 1.9 cdti kombi 2004 r 150 km Vin: W0L0ZCF3541082346 
  24. Witam Wszystkich,mam pytanie czy czy jest duży problem z wymianą uszczelki pod vacum? Pozdrawiam
  25. Dzięki. Trzeba będzie powalczyć z tym. Będzie trochę roboty bo całe drzwi wygłuszone
  26. Nie zauważyłem innego oddziału VKP, który byłby taki jak my :)
  1. Load more activity
  • Create New...