Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. @Cretux jakie spać. Moderator zawsze gasi światło . A Ty jako młody jeszcze musisz posprzątać. [emoji2957]
  3. Today
  4. @Cretux a ponoc im czlowiek starszy tym mniej spi .... u Ciebie to chyba jakos odwrotnie idzie
  5. "Czy wyraża Pan zgodę na przegląd poza ASO?"
  6. Dobra chłopaki. Robię 3 podejście, żeby odpocząć Tym razem spadam.
  7. Tyle ze z przeciakami u nich slabo i czesto trzeba na przeglad brac dlatego zdecydowanie wole moja staruche VC
  8. W tym przypadku raczej nikt nie będzie płakał przy sprzedaży
  9. Kobity już to mają wbudowane i nie da się dezaktywować
  10. Biorąc pod uwagę, jak dociekliwi są kupujący, to pytania do ogłoszenia mogłyby być ciekawe
  11. Ja przez Was spać nie mogę, bo się śmieję
  12. No jak? Zderzaki całe, niepoobijane?
  13. Taaa i teściowe w gratisie jako choinka zapachowa
  14. I jakby to miało wyglądać? "Młoda niezależna z Zafirą, pozna Pana z Vectrą z oczami koloru Arden Blue" A jakby ktoś szukał samych cycków, to jak?
  15. Z dwojga zlego lepiej oddam , doplace niż wypozycze
  16. Nie sprzedam tylko oddam za darmo lub dopłacę [emoji2957]
  17. No to juz zielone ludziki otwierac temat Kupie sprzedam zamienie - zone
  18. A co to mało małżeństw fanów Opla na VKP? To nie jest taki głupi pomysł na udany związek
  19. Teraz już spadam, bo głupoty do głowy przychodzą
  20. Szkoda, że ogłoszeń matrymonialnych nie ma
  21. Jak nie było porządku w handelku, to chyba ze 40 stron istniało z ogłoszeniami sprzed kilku lat
  22. @ost32v6 @Harry 168 ledwo człowiek legnie się do łóżka, to już tyłek obrabiacie Jeszcze nikogo
  23. Jeden zbanował jeden skasował to naprawdę wiele jak na jeden dzień wymęczony jak by pole zaorał
  24. No to zdaje się znalazłeś problem. Jak podmienisz na próbę to już będziesz na 100% pewien. U mnie falowały obroty sporadycznie i delikatnie, czyszczenie przepustnicy załatwiło sprawę.
  25. Staruch od czwartku się leni i on idzie odpoczywać
  1. Load more activity
  • Create New...