Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Witam, od dłuższego czasu chodzi za mną to pytanie, posiadam Opla Vectrę C z silnikiem 1.6, rocznik 2004. Wszystko z samochodem jest w porządku, chodzi mi po głowie założenie gazu do tego silnika - nigdy wcześniej nie posiadałem samochodu na gaz. Moje pytanie brzmi - czy warto do tak małego silnika? Auta raczej nie mam zamiaru zmieniać przez długi czas, do tego się przywiązałem i wystarcza na moje potrzeby. Trasy jakie pokonuje zazwyczaj to Polska - Niemcy. Pozdrawiam
  3. Wież mi ze również mi ciężko jakoś to opisać jadę na biegu dziwny dzwiek jak by wydobywający się z silnika, wrzucę na luz czysto...
  4. Today
  5. Nie odczuwam żadnych drgań skrzyni, nigdy nie było najmniejszego problemu ze skrzyni, wiec tak z dnia na dzień może paść bez wcześniejszych oznak jakiegoś problemu ?
  6. Witam Podczas jazdy nieważne na którym biegu od dwóch dni wydobywa się dziwny dźwięk... gdy wrzucę na luz chodzi czyściutko, tak samo na postoju, zero drgających obrotów, mechanik Się nie swieci. Moze macie jakiś pomysł na rozwiązanie, jutro wybieram się do Mechanika może on coś wymyśli.
  7. https://www.olx.pl/oferta/opel-vectra-c-1-8-benzyna-2005r-niezawodny-ekonomiczny-bardzo-zadbany-CID5-IDA31mm.html Koledzy zastanawiam się nad ogledzinami tego egzemplarza, co o nim myślicie? Czy w VC były montowane silniki z18xer przedliftingiem? Pozdrawiam
  8. Zaden z przyciskow nie ma zwarcia bo sprawdzone na innej viki... Jutro zrobie kilka zdjec i pokaze jak to wyglada...
  9. Wiesz ja tego sobie nie montowałem . W insignii to miałem i zdejmowali tylny boczek żeby w coś się wpiąć. Późnej gdzieś wyczytałem że vc można pod lusterko ale już tego nie robiłem bo mam moduł.
  10. Sprawdź wszystkie klawisze myślę że gdzieś jest zwarcie. Obwód gdzieś się zamyka.
  11. Michalm83 a można przewody z reca do tej diody? Czy trzeba wpiąc się przy samej szybie?
  12. Panowie a spotkaliscie sie kiedys z zarzącym sie ledem po zamknieciu auta.. Wszystko zgasnie a led w parktoniku i alarmu sie leciutka palą. Przejzalem cala instalacje przyciski sprawdzone w innym aucie i jest ok a u mnie nie.. Gdzie szukac winowajcy.. Dodam ze jak wymontuje przycisk alarmu to jest cyrk... Pala sie wtedy wszystko ledy i diody podrzewanych parka kontroli.. Ale tylko tu na srodku zaden inny led np w drzwiach wygasa do zera..
  13. U siebie mam takie wszędzie gdzie jest białe (możesz u mnie w temacie zerknąć) https://allegro.pl/oferta/50x-led-smd-3528-plcc-2-20ma-biala-zimna-6500k-7455055789 Tak czy tak jeśli chcesz zostać na poziomie oryginału musisz bawić się z rezystorami. Moim zdaniem regulacja przy wlaczniku daje rade.
  14. Nie wyszło za dobre zdjęcie ale tak różnią się kolorem przycisk auto 6000k obieg samochodzik 6500k tył szyba 11000k przód szyba20000k . Na próbę wlutowałem wszystkie rodzaje zastanawiam się które wybrać A jeśli chodzi o oryginalne diody jakie one są bo chodzi o licznik by nie wybrać za mocnych bo będą razić czy się mylę.
  15. Obserwuj bagnet pod kątem płynu jak i zbiorniczek pod kątem oleju.
  16. Az tak zassalo olej i teraz wrocil czy jak ? 😜 Ogolnie dziwna sytuacja. Bede kontrolowal poziom oleju czesciej i sie temu przyjze. Bagnet czysty a auto stoi juz ponad 24h nie ruszane na prostym.
  17. Nic nie uszkodzisz, wszystkie są ok tylko barwę dobierz odpowiednio. Dwie ostatnie propozycje będą szły w błękit. Tu masz barwę i temp. https://www.google.com/search?q=temperatura+białego+światła+led&client=ms-android-huawei&prmd=isnv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiSjYfj27niAhUFlIsKHZvdAD0Q_AUoAXoECA0QAQ&biw=360&bih=524#imgrc=r7D7avWzNduVsM
  18. Witam jestem tu nowy ale mam pytanie czy ktoś taki boxa zakładał do 1.9 CDTI 120 koni
  19. Mam pytanie czy każdy rodzaj tych diod nadają się do montażu by nie uszkodzić elementu muszą być jakieś spełnione parametry mocy czy nie . LED SMD 3528 PLCC-4 40mA BIAŁA CHŁODNA 6000K LED SMD 3528 PLCC-2 20mA BIAŁA ZIMNA 6500K LED SMD 3528 PLCC-2 BIAŁA BARDZO ZIMNA 11000K LED SMD 3528 20mA BIAŁA ULTRA ZIMNA 20000K Nie wiem jakie były oryginalne.
  20. 3 przyciski i jedna zaślepka, dwa boczne działają, a jak wcisne środkowy to świeci tylko nad tylna kanapa
  21. I mimo to nie działa ? Jaki masz panel oświetlenia ? 2,3,4 przyciski ?
  22. Ogrzewanie załącza się przed wypalaniem. Ja miałem podłączone pod tylną szybę i kabelek podciągnięty do słupka A. Możesz podłączyć pod tylną szybę. Na pewno tą świecąca diode w lusterku zauważysz.
  23. Mam żarówki na jednym pinie takie jak na pierwszym zdjęciu
  24. To spróbuj żarówek na jednym pinie
  1. Load more activity
  • Create New...