Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

All Activity

This stream auto-updates     

1. Today
  2. A wie ktoś może gdzie można kupić ten korek i czy wogóle można czy trzeba całą chłodnicę?
  3. Yesterday
  4. Ciężko powiedzieć. Jeśli chodzi o temperaturę to raczej odrazu. Reszta może wyjść po czasie. Nie ma się czym za bardzo przejmować, bo jak napisałem, problemy przynajmniej teoretycznie zostały usunięte
  5. Sprawdź jak klapy chodzą. Listwa na miejscu? Może coś blokuje np. listwa i silniczek nie ma siły ruszac klapami. Trzeba było zdjąć listę, klapy zostawić w pozycji otwartej i pojeździć. Zobaczył byś czy błąd znowu wyskoczy.
  6. W piątek byłem u mechanika odczytał i wykasował kilka starych błędów TECHem2 między innymi P2075. Po wykasowaniu przejeździłem do wtorku 450km i na autostradzie przy ok 150km/h znowu pojawił się żółty silnik i powróciła utrata mocy. Ponowna wizyta i odczyt jednego błędu P2075. Po wykasowaniu jak na razie śmiga bez zająknięcia. Jestem umówiony na czwartek z tym mechanikiem mam Viki zostawić na cały dzień a on się przyjrzy temu silniczkowi - być może coś go blokuje albo jest wy... przez zablokowane (diabli wiedzą od jak dawna) klapy. Jeżeli ktoś ma inne rozwiązania będę wdzięczny 😉 Wg mechanika jak się nie uda z silniczkiem to albo nowy albo wywalanie go z map - zwłaszcza te drugie rozwiązanie do tanich nie należy :-/
  7. Witam to mój pierwszy wpis więc proszę o wyrozumiałość. Kupiłem Vectrę C z asb jak w tytule, podczas jazdy próbnej która trwała z przerwą 2 godziny stwierdziłem, że to auto jest naprawdę w dobrym stanie ponieważ temperatura na silniku 90 stopni a skrzynia śmiga aż miło. Szkoda, że została odcięta od chłodnicy bez jakiegokolwiek chłodzenia co sprawiło że skrzynia trzymała cisnienie, nigdy nie jesteś w stanie określić stanu skrzyni tylko podczas przejazdu. Jeździłem automatem więc wiedziałem jak powinien się zachowywać, po jeździe próbnej stwierdziłem, że to okazja kupić od prywatnego sprzedawcy bo jestem u niego w domu. Pamiętaj zawsze na stacje, zdjąć obudowę silnika sprawdzić połączenia. Pozdrawiam
  8. Czyli nie ma jednego, sprawdzonego parownika do tego silnika, żeby bezawaryjnie hulał w serii lub max te 210-230 km? Ciężko w to uwierzyć. Te problemy z ciśnieniem i temperaturą to po jakim czasie i przebiegu mogą się zacząć?
  9. No i nie ma jak cisza w viki chwile relaksu za kółkiem 🙂
  10. k@aarolek miejmy nadzieje ze i w tym roku będzie tak samo 🙂
  11. Dobrej nocki WiM do usłyszenia 🙂
  12. I drążki z końcówkami wymienione Można dalej jeździć w ciszy hehe Co do spota coś jakby biwak to zobaczy się na początku lipca, co roku WiM organizowało 3 dniowe spotkania na które i oddział podlaski nie raz zawitał Tak więc integracja była jak trzeba. A jak w tym roku będzie to się zobaczy
  13. 😝ja to cię zawsze rozbawię😉
  14. Koledzy ja idę odpoczywać. Niestety jutro praca Działajcie nad autami, żeby Wam pięknie chodziły na spota Chciałbym skorzystać z ius primae noctis Żart Dobrej nocki WiM
  15. niech moc będzie z nami mistrzu dżedaj Cretux 😜mały żart 😛
  16. widzisz kolego nieważne z kąd ale ma chęć na spot a jego oddział sam wiesz zapraszamy co nie WiM istnieja 😜
  17. endriu damy radę. Widzę, że Kolegę z pomorskiego chcesz na naszą, jasną stronę przekałabacić 😂
  18. zaciągniemy ją z cretuxem hihi 😜
  19. Byle blisko bo babinka Irma sie nie dokula haha
  20. No dokładnie WiM najlepsza jest ale tak jak cretux pisze czekamy na wakacje 😉
  21. Ale to pewnie gdzieś przełom lipca/sierpnia A do tej pory można się jeszcze gdzieś spotkać :)
  22. No i juz jest pomysł zabierać rodzinki psy koty chomiki i bedzie wesolo no przecież mieszkamy na warmi i mazurach
  1. Load more activity
  • Create New...