Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Siema, zna ktoś kogoś kto profesjonalnie usuwa klapy wirowe? Radom +150 km
  3. Wszystko sie zgadza lacznie z oponami, zestawem naprawczym i innymi szczegółami, naprawde ktoś by musiał sie wyjatkowo postarać, przekladka nie wchodzi w grę
  4. Myślę, że Kolega kris84 podał swój z DR czy z budy.
  5. A kto ci powiedział że to jest VIN od tego auta?
  6. Dla potomnych.. Zmiana oleju na oryginał GM 5w30 pomogła w tym sensie, że auto może jechać na większych prędkościach i zużywa mniej oleju (acz oczywiście problemu nie wyeliminowało całkowicie).
  7. Dla potomnych. Problem z gazem kończyły się wtryski i to był powód tego zachowania/.
  8. Today
  9. Ciekawe czy w ASO by wiedzieli? Książka jest wiec jeśli bylo robione to w Nieczech powinna być jakaś wzmianka w historii
  10. Hej. Mam pytanie. Mam w swoim sigu portal telefonu oraz moduł bluetooth. Telefon ładnie się połączył i mogę prowadzić rozmowy przez zestaw głośnomówiący, co jest bardzo przydatne. Teraz pytanie, czy miejsce na portal telefonu obok lewarka ręcznego jest w jakiś sposób powiązane z bluetooth? Czy mogę wywalić ten element i wstawić zamiast niego uchwyt na napoje i zestaw głośnomówiący będzie dalej działał?
  11. 2x razy by go przekładali ? Przecież jest po VIN, że kiera po lewej dla DE
  12. Albo to jest anglik po przekładce.
  13. Witam, skoro mam w przedlifcie modul w drzwiach kierowcy i pasażera to stosuje sposób numer 1?
  14. Zamontuj i pokaż jak to to świeci. Najlepiej w nocy.
  15. Miłej pracy :) Ja dziś odpoczywam
  16. Albo było wymienianie gniazdo OBD i ktoś od anglika dorwał. Albo jak pisałem wyżej. Coś było zamontowane i gniazdo OBD mogło przeszkadzać, więc celowo zostało przesunięte od wersji GB.
  17. Tu nie chodzi tylko o kalibrację, chcę żeby ktoś zweryfikował co jest nie tak i naprawił (wymienił / skalibrował). Stąd moje pytanie o taki warsztat, bo nie chciał bym zaufać tylko Wujkowi Google i szukać u niego?
  18. Witam mam problem z oplem vectra c 1.9 cdti 150km 2004 r kombi podczas gwaltownego dodania gazu blokuje sie slrzynia biegow automat af 40 na danym biegu na poczatku blokowal sie tylko na 5 biegu teraz chyba na kazdym prosze o pomoc dodam ze byl wymieniany ostatnio olej w skrzyni
  19. Witam. Od pewnego czasu mam problem z silnikiem z19dth. Auto pali jak chce tzn na zimnym nieraz muszę kręcic kilka razy a nieraz pali od strzała. Podczas jazdy mruga auto z kluczykiem nieraz sie pali dłużej a potem gaśnie wtedy poszarpuje lekko. Błędy z op coma to p 0340-29 lub 28, czujnik pozycji wałka rozrządu, przerwany obwód ewentualnie za wysoki odczyt, p0641-02 niskie napięcie w obwodzie 1 napięcia odniesienia 5v. Zauwazyłem że auto z kluczem pojawia się zwłaszcza przy dodawaniu lub ujmowaniu gazu. Dodatkowo nieraz pojawia się równiez kontrolka od trakcji lecz po wyłączeniu silnika odrazu znika. Wymieniłem czujnik położenia wałka rozrządu lecz to nic nie dało. Po odłączeniu wtyczki od czujnika, przedmuchaniu oraz oględzinach problem zniknął na 2 dni by wrócić ponownie. Co moze byc przyczyną, dodam że 2 msce temu wymieniany był rozrząd jednak przez miesiąc było ok, obstawiam że gdyby było źle złożone to błąd byłby ciągły a nie pojawiał się i znikał podczas jazdy, dodatkowo ten błąd z napięciem skłania mnie ku czemuś innemu tym bardziej że nieraz nie ma błędu i pali od strzała
  20. Dzięki. Ktoś z Was wymieniał kiedyś szczotki? nie mogę w żaden sposób zlokalizować tej części w sieci. Może zmieniły się numery albo znalazł ktoś z Was sprawdzony zamiennik?
  21. Mam dylemat i niewielki budżet, zastanawiam się nad piekarnikiem i mikrofalą, ale coś z niższej półki, Mam do wyboru Manta lub Kernau, co polecacie kupić?
  22. Jak szło kilka sztuk tygodniowo to wyczyściliśmy magazyny.
  23. mam ten sam problem wymiana czujnika nic nie dała, rozwiązałeś swój problem ?
  24. To w pierwszej kolejności do sprawdzenia. Oby nie był uszkodzony, bo to druga ewentualność.
  25. Panowie odświeżę trochę temat, Jestem nowy w temacie, to mój pierwszy opel więc nie specjalnie się na nich znam Mam bardzo podobny problem ze swoją vectrą c 2004r 1.9cdti 150hp Gdy Paliwo schodzi blisko rezerwy (rezerwa jeszcze się nie pali, zasięg pokazuje ok 120-140km) to podczas jazdy gdy wyhamowywuje się np przed światłami, ustąp pierwszeństwa czy stopem i wcisnę sprzęgło to mi zgaśnie. Odpalić mogę od razu i jechać (chociaż raz jak zasięg był ok 60km to już ledwo odpadał i musiałem długo kręcić i nie równo wtedy pracował jakby się zapowietrzał) Odpali ale przy następnym wciśnięciu sprzęgła znów mi gaśnie, Gdy doleję paliwa np 20litrów to jeszcze nie zdarzyło mi się by zgasł chyba, że dojdzie do tego zasięgu tak jak pisałem czasem 100km a ostatnio nawet 140km Czego to może być wina? Auto mam niecały tydzień i póki co obserwuje to zachowanie. Możliwe, że bak jest jakiś wgnieciony i przelewa ropę w inne miejsce i auto gaśnie tak jakby nie miało paliwa? Filtry były wymieniane rok temu, może warto wymienić komplet z filtrem paliwa?
  26. Zakupiłem ostatnio Signuma z 2007r. i teraz doprowadzam wszystko do porządku i szukam jakiegoś sprawdzonego fachowca z kujawsko-pomorskiego (najlepiej okolice Grudziądza, Torunia, Bydgoszczy), który prawidłowo ustawi mi geometrię. Auto jedzie prosto i naprawdę świetnie trzyma się drogi, ale przednie opony są przytarte od wewnątrz, a z tyłu wydaje mi się, że jest zbyt duży negatyw. Być może przód był doprowadzony do porządku, ale chcę wszystko sprawdzić, bo chciałbym zainwestować w nowe opony, a nie chcę na starcie zniszczyć nowych 18', które kosztują niemało... Możecie polecić jakiś ogarnięty warsztat, który się tym zajmie?
  27. https://opel.7zap.com/pl/car/detail/13157742/ Znaczy że coś jest wyrzeźbione, a co to już musisz sam poszukać. Jak wrócę po pracy to ci zrobię fote mojego gniazda.
  1. Load more activity
  • Create New...