Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. z reguły jestem kulturalny i tak nadal zostanie, ale ... czep się swojego kombi i nie szkaluj innych. Złom to Ty możesz mieć w garażu. Ja o auto mocno dbam i utrzymuję w dobrej kondycji. Sam też w nim robię ile umiem mimo iż nie jestem mechanikiem. Tu szczegółowo opisuję jakie dystanse, na jakich trasach itd. robię aby odpowiednią poradę otrzymać ( a miałem mało czasu ). W większości ekspresówki i autostrady gdzie prędkość jest 140 km/h więc nie uważam, aby były one "ogromne". Powodzenia i przyczepności.
  3. Tak są w pozycji zamkniętej nie pytajcie jak bo fachowe to nie jest😃 Teraz zauważyłem że na luzie mi gaśnie jak się nagrzeje😭
  4. Ganiam przeważnie autostrady i ekspresówki dlatego się robi tyle. Zamówiłem z oponeo Dunlop Sp Sport Maxx RT 215/55/16 ale przyjechały dwie dostawy i oba "walnięte" 2-3 szt na komplet. Po założeniu nowej gumy na felgę "chodziła" na boki, mam znajomych w serwisie oponiarskim i sami stwierdzili, że mi tego nie założą. Poszły na zwroty. Dla porównania założyliśmy ten sam rozmiar z BFGoodrich i "nie chodziła". Z braku już czasu i możliwości wziąłem co mieli na stanie tj. Michelin Primacy 4 ale w 205/55/16 ( taki był ) na razie spisuje się dobrze ale zrobiłem ok 1,5-2 tyś km dopiero.
  5. Widziałem to i miał sciągnięte cięgna z klap. Może zostały założone i zablokowane w jednej pozycji. Ogólnie nie wiadomo czy te klapy zostały również zdemontowane fizycznie(wolałbym aby były-bo słyszałem, że lubią się oderwać) Może uda mi się kamerą inspekcyjną przez dolot uda mi się je zobaczyć?
  6. Today
  7. Aaaa to o to chodzi...Może faktycznie jak żółw jeżdżę
  8. No bo zawolno jeździsz 😉 i powodujesz zagrożenia na drodze 😂😂😂Przyspiesz 😊
  9. Taaaa...2 lata mam VC i 3 x już mnie zatrzymali
  10. nie zatrzymują opla Vectry spoko 😂
  11. No ok ale szefuncio i tak na czele 😂
  12. I tak na spota wszyscy jedziemy
  13. dobra dobra już się nie tlumacz😉
  14. Po włączeniu radia nie ma na niebieskim 12V ?
  15. Witam. U mnie problem taki ze wymieniłem mechanizm z teleskopami używa z UK. Klapa schodzi 3/4i strzela po czym się otwiera. Zmieniłem i silniczek i potencjometr od mojego bo zamykał i to samo strzela. Jakiś pomysł?
  16. Pojawia się problem bo niebieski kabel antena nie daje 12v??A może coś jest źle podpiete
  17. przy przejsciu na zwykle silowniki nic nie trzeba z mocowaniami robic, zakładasz zwykłe teleskopy i dziala
  18. Może po schemacie dojdziesz https://opel.7zap.com/pl/car/z02/p/1/43-9/ a może Kolega @ost32v6 podpowie
  19. Ma to szczęście, że moja VC stoi za ścianą 2 m ode mnie. Mam ją pod ręką
  20. Gdzie znajdę wtyczki od tych czujników?
  21. a teraz mała odskocznia od wczorajszego wieczora 😉
  22. Siemano WiM 😊 Miłego dzionka
  23. Dzień dobry WiM 😊Miłego dnia 😉
  1. Load more activity
  • Create New...