Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Czujnik ciśnienia doładowania wyczyszczony,był strasznie zabrudzony. Wężyki wydają się całe. Po odpaleniu samochód ma naprawdę dużo mocy, lecz po zatrzymaniu ale nie gaszeniu maxymalnie tylko 2 tyś obrotów, az do wyłączenia silnika. Jeśli chodzi o turbinę,mogę to sprawdzić bez kanału ?
  3. Zakupiłem taką ale na AliExpress z wysyłką z Polski wersję bez GPS z kodami promocyjnymi wyszło 147 PLN . Dwa dni i przyszła DHL
  4. A kto jak chce mnie to śmieszy Facebookowy wysyp selfi z pączkiem
  5. Today
  6. Sprawdź op com jakie parametry mają te 4 czujniki. Może czas wymienić, bo częsta przypadłość.
  7. Tylko u mnie, w sytuacji która wystąpiła ostatnio, podkręcenie nic nie dało. Zmieniła się tylko siła nawiewu na większą, a powietrze dalej leciało zimne.
  8. W sumie to ja mam podobnie ustawiam na 20 stopni na początku wali gorącym powietrzem a po 20 min jest mi zimno i podkręcam na 21 lub 22
  9. Racja w 100% + geometria +(ewentualnie zbieżność jak trzeba) Klyjent nasz pan
  10. aż tak dobrze to nie mam hahaha
  11. A tam @k@aarolek gadasz no nie mow ze na codzien jadasz paczki z budyniem
  12. Ja rozumiem żeby to było dostępne tylko raz w roku, ale dzień jak każdy inny a taka podnieta że pączka ktoś zje
  13. Nie wiem co to za mechanik, ale jeśli chodzi zawieszenie to takie elementy jak spręzyny, amory, łaczniki tuleje itp zawsze wymienia sie z obu stron. Jak wymienisz jedna spręzyne to na bank auto będzie się żle prowadzić i będzie miało różne wysokości po obu stronach. Pozdr,
  14. Będę wymieniał zaworek odmy bo olej w dolocie i przy okazji chciałem powymieniać zaworki bo jazda w korku jest uciążliwa. @Klosiu Powiedzcie mi jak te zaworki ściągnąć? Na siłe siągnąć i zejdą ? Ciąć i potem naciągać przewody? A może opalarką da rade? A ten zaworek pod evapem to będzie to samo co ten koło serwa hamulcowego? Ile tych zaworków jest?
  15. Dobry kogut nie jest tłusty
  16. Siema . No Ty @Cretuxie akurat najedz się tych pączków bo ześ chudy jak szczur wyścigowy
  17. Taki po niemiecki gaz to mogą być tylko same problemy I koszta, lepiej bez gazu I gaz sobie nowy i po polskiemu zalozyc
  18. Witam znalazłem dwa rodzaje drążków 285mm M18 oraz 300mm M14 nie wiem który dobry. Oraz jakiej firmy brać oprócz Lemfordera?
  19. LPG też profesjonalny montaż. Jakby mi pocięli obudowę to chyba bym druciazy zastrzelił. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  20. wydobywania spalin jeszcze nie stwierdziłem. Ale faktycznie, jak puściła szpilka to zaraz uszczelka poleci i może dmuchać.
  21. Yesterday
  22. Proszę o pomoc, chyba ubiłem mojego op-coma. Po którejś próbie flashowania nie może się połączyć z autem. Test interfejsu przechodzi, widzi w OCflash, że wersja 1.41, ale na tym koniec: Proszę o sugestię, co robić dalej
  1. Load more activity
  • Create New...