Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Panowie polecam h7 phillipsa z ali, czasem uda się w promocji poniżej 3 stów. Ja kupiłem za 220 i montaż bez większych przeróbek. Mają radiator pasywny to i nie zakłóca radyjka i wszystko się mieści w osłonie.
  3. Panowie zadam trochę śmieszne pytaniem, ale w tematyce Opli jestem bardzo początkujący. 2 tygodnie temu przeprowadziłem się do Hiszpanii gdzie nie mam żadnych znajomych mechaników, zakupiłem Vectrę C 1.9cdti 150km 2004r i chciałbym jakoś sprawdzić czy ma ona dpf. Można to jakoś wywnioskować w 100% bez komputera? Np z vinu albo coś? Mam zamówionego już op com'a ale będzie u mnie dopiero za 3 tygodnie tymczasem chciałbym w tym Oplu wymienić filtry + olej no i nie bardzo wiem jaki konkretnie dobry olej kupić (auto używane cały czas w Hiszpanii przy sporo wyższych niż w Polsce temperaturach)
  4. Będę go miał dopiero za jakieś 2 tygodnie, mieszkam obecnie w hiszpanii Ale na pewno dam znać jak moje odczucia.
  5. Today
  6. A w życiu Panie No chyba jeśli chodzi o kobiety, ale to nie te forum 😂
  7. No jak widać na obecną chwilę jest propozycja od kolegi ost32v6 😊a co dalej czas pokaże ☺a to coraz blizej czerwca 😉
  8. Syrenka alarmu to nie klakson, dobrze myślę? U mnie po nr VIN nie mam alarmu, ale problem bardzo podobny do Twojego. Gdzie znajduje się syrena u Ciebie i jak poszedłeś odcięcie?
  9. Ależ ty wybredny 😂😉
  10. Nie mam problemu z kulturą 😂I to mi styka
  11. Uwielbiam oglądać sport Może być ?
  12. oj ty już nie przesadzaj 😊 i dla ciebie znajdziemy jakaś dyscyplinę
  13. No i wika podsuneła też pomysł 😊ale co na to Jano 😉
  14. A tak sobie piszemy o sporcie Jedni używają sportu, a drudzy znają z netu
  15. Ale żeście nabazgrali stron i super silniki rowery bieganie rolki wszechstronny oddzial Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  16. Jano spota rob tam na terenach waszych Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  17. Mam nadzieję, że ktoś odpowie na Twoje pytanie. Sam się czegoś dowiem przy okazji.
  18. Na bank było coś podłączone w miejscu popielniczki. W necie można poszukać, jak te uchwyty do wyciągania są wycięte. A i te OBD nie jest jakieś stabilne, bo jak cykałem foty, to ręką mogłem ruszyć i czułem luzy.
  19. Na moje to chyba dość proste pytanie. Ale mogę łopatologicznie. Tylko po co?
  20. Tyle, że w angolu też będzie logo GM. A blaszkę z angola to raczej do EU nikt nie przekłada. Dla mnie dziwne łamane przez podejrzane.
  21. @k@aarolek @wika @Artus @chalabala @endriu 87 zapraszam do pomysłu nad spotem czerwcowym. Chyba nikogo nie pominąłem. Nie chciałbym, żeby ktoś mi znowu zarzucił, że coś zostało już ustalone. Pozdrawiam :)
  22. Tak, ale czytaj ze zrozumieniem. No chyba że zbyt zawile to napisałem
  23. Fajnie widać Kolegów z WiM
  1. Load more activity
  • Create New...