Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Czyli co mam mu powiedzieć że ma wymienić mi wtryski na barracudy 130 i dobrze wystroić instalacje LPG bo nie dobrał Pan do mocy silnika? to mi zacznie ściemniać że wszystko jest dobrze dobrane itp a pewnie jak bym chciał barracudy 130 to za dopłatą itp
  3. To chyba on powinien się wstydzić. O ile reduktor mógłby zostać do serii, o tyle wtryski już są za słabe, więc nie bardzo rozumiem jak chcesz je zostawić. Wymienisz wtedy jak wypali zawory i będziesz robił silnik ?
  4. Cretux

Siłownik maski

https://opel.7zap.com/pl/car/z02/c/17/
  5. Nie masz co się zastanawiać - zapłaciłeś to wymagasz. Później odda Ci za remont silnika?
  6. Wstyd mi nawet jechać do tego papraka ,żeby mi to poprawiał i wystroił a jak znam życie to nawet nie ma na pewno sondy AFR ''Ale jak się wkurzę to pojadę i mu wstydu narobię''
  7. hehe ale to powinno byc w cenie - montaż prawidłowy (tu bym sie kłócił czy został wykonany), dobór podzespołów odpowiednich do mocy i charakterystyki silnika - wiadomo już, że nie miało to miejsca oraz poprawne i dokładne wystrojenie instalacji przy użyciu sondy AFR - stawiam że tego nie zrobiono ale możesz podesłać dokładniejsze screeny z korektami będzie wiadomo czy cokolwiek jest dotknięte - stawiam, że nie. Więc to jego obowiązkiem jest podnieść ciśnienie a później wystroić prawidłowo. Nie mówie tego złosliwie ale po prostu jest słabo. ja bym tak nie jezdził bo ja lubie dynamicznie latac bo od tego jest turbina (nie mylic z katowaniem) wiec na takich podzespolach i na takim cisnieniu i wystrojeniu optymalnej dawki paliwa to tam nie ma...
  8. A cóż więcej potrzebujesz od takiej aplikacji ?
  9. A skąd mam wiedzieć raczej nie przynajmniej nic mi nie mówił jak była strojona instalacja. Nie no na razie tak zostanie nie będę stroił i wchodził w kolejne koszty po papraku kuzwa. To co podnieść te ciśnienie czy lepiej tak zostawić jak jest i jeździć?
  10. do wystrojenia prawidlowego instalacji LPG nalezy uzyc sondy AFR bo nawet ustawianie na mapy mozna sobie wsadzic w d... wiec juz widze ze nie masz zielonego pojecia niestety a ten twoj magik od gazu stoił AFRem twoj samochod?
  11. Szukam trochę po internecie ale nic innego nie mogę znaleźć czy tylko w naszym kraju jest taki program. Nikt inny na świecie niema takich problemów z dpf.
  12. Kolego Kop3r, a sprawdź jeszcze tak. Od strony pasażera zostaw sam wężyk i daj sprysk. Zobacz jak idzie płyn. Potem podłącz ten sprysk przelotowy, bez podłączania kierowcy i daj sprysk. Porównaj. Tak dla pewności, żeby ten trójnik/rozdzielacz wyeliminować, bo może daje więcej na sprysk, a na drugi nie bardzo.
  13. Today
  14. Podniesiesz cisnienie a sonde AFR masz do wystrojenia?
  15. Opl DPF robił gość z Insignia klub. Niestety nie wiem na jakim etapie to zakończył
  16. Tak ten działa ale trochę malutkie literki prócz procentu zapełnienia nie ma nic innego w stylu opl dpf monitor lite jest fajniejszy graficznie przejrzysty a może jest jakaś łatka która można dokupić.
  17. No skoro od kierowcy dasz na pasażera i jest dobre ciśnienie a później wrócisz do ustawienia tak jak ma być to znaczy że dysze są dobre i brakuje ciśnienia i przy okazji sprawdziłem wszystkie węże i nigdzie nie ma lewego ujścia płynu
  18. Ja myślę tak. Na razie do serii wtryski wystarczą ,a jak będę kiedyś podnosił moc o ile nie sprzedam wcześniej to wymienił bym wtryski i reduktor a na razie to ogarnę te kable od wtrysków no i pozakładam opaski na wężyki ''sam się zdziwiłem że założył opasek'' i podniosę ciśnienie robocze tylko nie wiem o ile mam podnieść na 1,2 bara?
  19. Jeśli tylko sterownik obsługuje pętlenie wtryskiwaczy benzynowych, to nie jest problemem. Problem jest tu taki, że pętlą gazowe. Szwagier jeździ saabem na tym reduktorze. Zdarza się czasem zimą jeśli zatankuje gorszego gazu i gwałtownie wciśnie w podłogę, że padnie ciśnienie, ale nie jest to jakimś nagminnym problemem
  20. MENTNY

Siłownik maski

A jeśli można namiar gdzie dokładnie ich szukać.
  21. seria pętli na niebieskich sama z siebie. Na styk to znaczy ze bedzie niedomagal skoro jest na styk niestety takie sa fakty no i pytanie za 100 punktow czy demontowal kolektor bo wydaje mi sie ze ...
  22. Dobrej nocki WiM. Ja jeszcze chwilkę posiedzę i też spadam
  23. Tego nam Wszystkim życzę :) Zaczął rowerem dojeżdżać do pracy, to o 3 startuje Dobrej nocki endriu :)
  24. Dobra też spadam poleżeć Spokojnej nocki wszystkim i do jutra
  25. Nie czepiaj się przyjeżdżają 😊Marudo
  1. Load more activity
  • Create New...