Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Yesterday
  3. Op com to tylko korekty krótkoterminowe. Do długoterminowych ELM
  4. Możliwe. Idzie to sprawdzić op-comem? Klemy niedawno rozlaczałem. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  5. Filtr paliwa nowy, (na starym było to samo), pompa sprawdzona
  6. Podbijam temat. Mój problem cały czas nierozwiązany. Rozmawiałem z znajomym mechanikiem i powiedział, że to wina "starego" paliwa w baku, które "paruje" i oddziela się eko od właściwego paliwa. Póki co wyjeździłem do końca cały bak (na samym pb) i jak miałem rezerwę i odpalałem auto na zimnym silniku to musiałem kilka razy odpalić, żeby nie zgasł od razu po starcie. Wspomogłem go pedałem gazu, ponieważ za każdym razem sam gasł. Błędów brak. Co mogę wlać, żeby wypalić całe do baku, żeby go oczyścić? Podkreślam, póki co cały bak jedynie na pb i nadal szarpało na zimnym.
  7. Ja wyjąłem akumulator a we wtorek wymiana łożysk amortyzatora bo czeszczą jak sie kierownicą kręci .
  8. Michaś, zwykły serwis. Filtry, olej, płyn wspomagania, uszczelka pod pokrywą, świece, rozrząd.
  9. Wyciągaj ten śmietnik i wkładaj 2.0t o ile buda jeszcze się nie sypie wyjdzie podobnie kosztowo a znajdzossz swapa z mniejszym przebiegiem sprawnym turbo i sprawnym sprzęgłem
  10. Jeszcze nie została ustalona kwestia łapówek. Jak się dzielić?
  11. Tantalos

Humor

Mój małoletni kupił sobie budzika, odpakował, postawił na desce i tak mi się skojarzyło
  12. To role są podzielone, więc trzeba uzbierać kasę na busa. zapraszam na patronite.pl
  13. a ja mam kartę KLUBU POLSATU i was się nie boję
  14. No dobra. Sizon będzie wyłapywał, a ja bez skrupułów karał
  15. Cisza na forum bo trzy krokodylki czatują
  16. Nie głupi pomysł. Ale musimy ustalić, kto siedzi za fajerą
  17. Może sobie kupimy jakąś furkę? Co powiecie, nada się?
  18. o znowu shreki 3 siedza jeszcze troche to same zielone na tym forum zostaną
  1. Load more activity
  • Create New...