Jump to content

W dniu dzisiejszym został odblokowany i oddany z powrotem do użytku garaż dla klubowiczów VKP

Znajdziecie go w menu pod nazwą Garaż lub pod linkiem:

https://forum.vectraklub.pl/garage/

Pozdrawiam Admin

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Sam wymieniłeś gratuluję ja nie dał bym rady. Dzięki za odpowiedź
  3. TO nie od haka. Masz hak nie oryginalny. Masz już moduł co sie wpina w REC?. Z wiązki haka masz kostkę czy jest ucięte ? Chyba najprostszym i najszybszym rozwiązaniem będzie zakup uniwersalnego modułu i wpięcie sie w instalację lampy.
  4. Today
  5. Oba egzemplarze to kobiety . A my faceci ich nigdy nie zrozumiemy
  6. Ale w Irmi szybciej dojdziesz co jej dolega
  7. kris84, włożyłeś rękę pomiędzy kanapę a oparcie i fizycznie ich nie ma, czy nie masz tylko żadnych zaślepek i znaków informujących o ISOFIX?
  8. Najszybciej tak chyba dojdziesz . Niestety elektronika nie pokaże uszkodzeń mechanicznych .
  9. Obawiam się że bez z ciągnięcia głowicy się nie obejdzie.To taki stukot jak za wczesny wtrysk tylko bardziej metaliczny i tylko na pierwszym cylindrze od rozrządu a kąt na Op-comie i ustawienia rozrządu są bardzo dobre.
  10. ehh czyli ktoś sobie poszedł na łatwiznę przy demontowaniu. 😖
  11. Oby 😁 A gdzie tu masz dylemat ? O drugą Irmi jest trudniej niż o nową kobitę
  12. Wiesz Irmi mimo swoich lat jeszcze całkiem fajnie mruczy 😊 nie to co zona ona już tylko warczy . 😅 i tak trochę mam dylemat co pierwsze zmienić
  13. jakbym widział swoją turbine koło kompresji 8mio łopatkowy Snake i wirnik wydechowy 9 łopatek
  14. Ktoś się wypowie jak wygląda sprawa mocowań ISOFIX z tyłu? Ja nie mam, pytanie czy np. w sedanach nie było?
  15. Średnica wlotu 50.5mm Zdjęcia tu: https://onedrive.live.com/?id=C75D2E414CE0B211%216825&cid=C75D2E414CE0B211
  16. Sama śruba ma po środku pogrubienie coś w rodzaju tulejki. Wiertło pod te śruby 25 mm
  17. Jeszcze jest u mnie także nie panikować mi tu proszę 😅 jeszcze może będziesz miał okazję poskomlec o rundkę
  18. W blachach nie ma żadnych śrub. Jak widać na zdjęciu zestaw do mocowania haka już jest przygotowany
  19. Widać u mnie było coś kombinowane 😢 bo wczoraj na vin spojrzałem i powinny być bixy a są zwykłe xenony. Ehhh
  20. No właśnie dziś z rana to samo odpalam i auto z kluczykiem odrazu zgasiłem odpaliłem drugi raz i kontrolka zgasła po podłączeniu znów ten sam błąd p1900(52)
  21. A Tobie po cholerę jak sprzedajesz ? Przyszłemu właścicielowi chcesz zrobić dobrze ?
  1. Load more activity
  • Create New...