Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. A Prezes "słusznej" partii myśli inaczej :D
  3. Silnik prawie ten sam. Po zdjęciach widać sporo rzeźby i zużycia w kablach.
  4. powiedz poradziłeś. Sobie z tym problemem? Też. Mam ten problem
  5. Nie ma takich ludzi hehehe kazdego da sie zastapic Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  6. To jakie powinny być ?? Wg VIN: Kierownica 3-ramienna sportowa ze skórą perforowaną
  7. Wybaczcie... cały czas mowa była o silniki X18XE1. W swojej wiki mam Z18XE . [emoji25] Poropozycje? Wysłane z iPhone XS
  8. No mi piszczy jak otworzę drzwi. Faktycznie stacje radiowe też się resetuja Jak to zrobić?
  9. Widocznie jesteś niezastąpiona :)
  10. Ale juz sroda sie konczy wiec zaraz weekend i pewnie znowu czynnie aoezze wiec jest kiedy akumulatory naladowac Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  11. No to tez zalwzy od ilosci ludzi w robocie jak mnie nie ma dzial mi lezy i kwiczy kufa Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
  12. Cretux

Radio

Musisz poszukać w necie, może coś jest Podmiana jest do podtrzymania pamięci, żeby po ponownym uruchomienie nie trzeba było ustawiać stacji Nie miałem takiej opcji, że piszczało jak kluczyk był w stacyjce. Tylko jak światła włączone
  13. Today
  14. Grill nie od tej wersji, kierownica takze nie od tej wersji
  15. A na jakim oleju teraz jeździsz?
  16. Piraniaaaa

Radio

Witam serdecznie proszę o pomoc, mianowicie zgubiłem pilota od radia 'patrz foto' Pytanie czy są jakieś uniwersalne? Kolejne już Dos bardziej skomplikowane czy da radę i jak podłączyć radio by działało bez kluczyka? Bo irytuje to jak drzwi otwarte i piszczy że są kluczyki w stacyjce. Czytałem na forum że wystarczy podmienić żółty z czerwonym? O znaczy ktoś? Kolejne pytanie pod który podłączyć wzmacniacz? I ostatnie pod który podłączyć kamerę cofania by automatycznie się przelaczalo
  17. Bo powinien i wielu osobom działa... ale to nie jest ważne, będzie do innych samochodów.
  18. ELM327 na VB może nie działać, skąd zdziwienie ?
  19. I... d***... ten interfejs nadaje się do kontroli poziomu śmieci w koszu - nie działa z kompem Z22SE. Nie szkodzi... podjechałem do znajomego i... tadam! korekty długoterminowe 0%, a krótkoterminowe +/- kilka %. Mały update; Ad. 3. Na benzynie chodzi wzorowo (odczyty korekt, powietrza i lambdy #1 = wzorowe). Wymieniłem uszczelki na końcówkach wtryskiwaczy, wyczyściłem przepustnicę i wymieniłem jej uszczelkę, sprawdziłem i poprawiłem wszystkie wężyki i połączenia elektryczne (samemu, na spokojnie, ok 4h roboty). Wywaliłem EGR, zaślepiając rurę grubą kwasówką z uszczelką i wstawiając emulator EGR mojej produkcji (wszystko gra - błędów brak, też wszystko samodzielnie ok 1h roboty). Czasem wyskoczy błąd katalizatora - do zrobienia zostaje oszukanie sony lambda #2 (która tylko odpowiada za spr. kata). Jest to jedyny błąd. Na LPG nadal lipa, ale mamy trop, wygląda na to że sterownik kończy życie (sterownik pokazał się na rynku w 2004 roku, więc... stary jak cholera) - w skrócie; świruje jak się nagrzeje. Będę podmieniał na inny, zobaczymy. ...CDN... PS: czy mówiłem że mam dość mechaników którzy tylko wymieniać umieją a nie diagnozować...? zaj***ł bym na miejscu...
  20. DamianSig

Virtual Tuning

Jest ktoś w stanie wstawić grafit w felgi za czarne?
  21. kjk12

Wzmacniacz

Panowie jak połączyć wzmacniacz z radiem Wzmacniacz https://photos.app.goo.gl/1bKURXENP3sE9rQ28 Rozpiska pinów radia https://photos.app.goo.gl/AjJa8b9AjJa8b94wuz3Cjdh8 Jak podłączyć by był czysty dźwięk i nie było szumów bo po 2 godzinach walki się poddałem Z góry dzięki za pomoc
  22. Rozwiązałem problem. Wystarczyło W szybkim CAN w silniku wyprogramować ABS/TC/ESP.
  23. https://m.pl.aliexpress.com/item/32808634950.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32808634950&productSubject=Eunavi-8-Android-6-0-Octa-Core-Radio-Car-DVD-Player-For-VW-Golf-MK6-5&gps-id=storeRecommendH5&scm=1007.18500.130810.0&scm_id=1007.18500.130810.0&scm-url=1007.18500.130810.0&pvid=4d794899-9b0b-48e2-adf5-99dbef23220b&_t=gps-id:storeRecommendH5,scm-url:1007.18500.130810.0,pvid:4d794899-9b0b-48e2-adf5-99dbef23220b&spm=a2g0n.detail-amp.store-card.32808634950&aff_trace_key=d1ec1197fa494cbdabeae971c1448ab4-1554831455039-02421-VnYZvQVf&aff_platform=msite&m_page_id=2556amp-kz_AyknxYXkW5cbJAgAwig1556127498771 To chińczyk, ale jestem poza tym problemem mega zadowolony, przede wszystkim super gra (lepiej niż CD 70 navi) i dobrze ściąga FM , idzie z niego wejść np do BC z poziomu radia a sterowanie z kierownicy działa od razu po podłączeniu,generalnie obsługa Cida jest mi niepotrzebna.. Jedyne co nie przemyśleli to umieszczenie wejść na antenę oraz quadlocka, kieszeń wymaga delikatnej przeróbki żeby radio dobrze weszło Problem wyłączania radia "całkowitego" rozwiązałem przez zastosowanie wyłącznika prądu przełącznik klawiszowy,a w oświetleniu prawdopodobnie poszła taśma Rec jeśli dobrze pamiętam nazwe
  24. To zależy u jakiego pracodawcy i charakter pracy. Nie wszędzie się da. U mnie np da się, ale i tak musiałby być pod fonem przez 8h, to mi się nie uśmiecha. Dziś postawiłem autko na wymianę tylnego zawieszenia. Potem geometria i zobaczymy jak będzie jeździć
  1. Load more activity
  • Create New...