Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. mam vc przedlprzedlifowa 2.0net z ncdc 2015 i telefon Nokia, instalacja ncdr z CID ktoś modyfikował i zostawił bałagan. Dlatego szukam odpowiedzi na wiele pytań... Czasem kto nie czyta, to nie Wielbłądzi.
 3. NCDR 1100, to raczej w przedliftach z MID. NCDR 2015 w poliftach z CID Edit: Jak czytałeś tematy, to wiesz kogo zapytać
 4. Spoko. Przejrzałem kilka dyskusji w sprawie androida to jest temat Tabu. Nie wszyscy dzielą informację lub nie kończą wypowiedz. Dużo jest przykładów dla vc z radia mi po lifcie (duzo latwiejsze w obsludze). Natomiast seria ncdr 1100 (pierwszy montaż w omedze) i w górę, łącznie ncdr 2015, wymagają więcej czasu na modyfikacje. Ale wiecej mozliwosci... W tygodniu będę przepinal wiazke iso w swojej vc i zobaczymy na ile wydatek na androida był opłacalny i czy ECU odpali połączenie.
 5. Today
 6. Ja mam ori, bo nie pasuję mi android w VC. Może bym się skusił na coś z wyższej półki. Na tę chińszczyznę szkoda czasu.
 7. Pewnie że tak... Zawsze ktoś coś może polecić. Przystanąłem na tym Temacie. Cretux.? Jak u Ciebie działają przyciski z tego co orientuje to nie masz androida? tylko coś innego? i sterujesx z adaptera? Jaki miałeś wcześniej radio? w vc.
 8. Nie lepiej zapytać na forum łódzkiego ?
 9. Cześć. Obserwuję waszą dyskusję... i powiem że też zmieniam radio na chińskie 2 Din Android. Owszem mam również podłączone Key1 wg wskazówek i radio wariuje tzn są zaklocenia. Key Gnd jest tez podpięty do masy. Key 2 zostawilem. U mnie canbus w androidzie nie działa mimo że sprzedawca za pewnial że będzie ok...itd. Mam ncdc2015 z kolorowym wyswietlaczem więc wiazka z adapterem canbus jest nie właściwa. Pytanie do Was czy udało się odpalić przyciski kierownicy i czy działa dobrze? Podświetlenie radia podłącz do najbliższej wiązki z przycisków podswietlanych. Efekt jest taki że w nocy radio przyciemnia i nie razi w oczy... Czy jest ktoś z łódzkiego?
 10. No w sumie w poprzedniej Vectrze tak miałem że czasem radio działało, a czasem nie. Winna okazała się stacyjka. Stacyjki nie wymieniałem tylko zrobiłem radio z odrębnego zasilania. Problem znikł.
 11. Fajnie było Was zobaczyć i poznać nowych ludzi
 12. No to tylko się cieszyć 💪 jeśli nie ogarniesz to umawiaj się do TurboLpg i od razu programik 😁😁😁
 13. 14 bar na wszystkich garach na zimnym @DamianSig
 14. Musisz zmierzyć pobór prądu. U mnie chyba zasilanie alarmu kradło prąd. A dokładnie dodatkowy akumulator zintegrowany z syrena alarmu.
 15. WiM wywiad z gotują z Malewą 20190720_135435.mp4
 16. spoko

  Moduł UWA

  Okej, dziękuję Wam za pomoc.
 17. enrique76

  Moduł UWA

  z tego co pamiętam, to na plastikowym mocowaniu za półką pod radiem. Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 18. thcleniu

  Moduł UWA

  Pewnie tam gdzie w każdej vc...za tym schowkiem pod panelem nawiewu Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 19. spoko

  Moduł UWA

  Witam, orientuje się ktoś, gdzie jest fabrycznie zamocowany moduł uwa? vectra c 2008r. hatchback.
 20. Czy dobrze kombinuje napiszcie . Wbije masę przez szpilkę w cienkie przewody tej szerokiej wtyczki i jesli będą po kolei działać wentylatory to znaczy ze sterownik na chlodnicy jest dobry. ? I domyślam się ze błąd jest w części instalacji pomiędzy ta wtyczka w stronę kabiny ?
 21. Czy dobrze kombinuje napiszcie . Wbije masę przez szpilkę w cienkie przewody tej szerokiej wtyczki i jesli będą po kolei działać wentylatory to znaczy ze sterownik na chlodnicy jest dobry. ? I domyślam się ze błąd jest w części instalacji pomiędzy ta wtyczka w stronę kabiny ?
 22. Spróbuj na krótko zasilić radio z innego miejsca z instalacji samochodu. Oddzielnie + i oddzielnie -. Może być tak że gdzieś jest słaby styk i pod obciążeniem napięcie na chwilę spada. Miernik może tego nie wyłapać a radio już tak
 23. A jeździłeś na samej benzynie?
 24. Ja chce to zrobić i wymieniłem fabryczne radio z malym wyświetlaczem na fabryczne z navi i wszystko działa oprócz ekranu ciemny i nie odpala , jakaś pomoc ? Dzięki
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...