Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Oby nie propanem jak to się zdarza u handlarzy.
 3. Mogla być sprawdzana szczelność, układ był nabity innym gazem niż freon. Ktoś wyjął bezpiecznik aby uniemożliwić przypadkowe włączenie. Inny gaz niz freon może rozwalić układ.
 4. A ja piwiem wam ze jak poliurytan to tuleje tak . Ja dałem na stabilizator i skrzypia jak cholera
 5. Ten test nie daje 100% odpowiedzi. Czwarty wtrysk ewidentnie odstaje od pozostałych. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 6. Dziękuję bardzo wszystkim przybyłym na spot jak zwykle było mega tylko czemu tak krótko to do następnego
 7. A przy okazji sprawdzałeś wszystkie bezpieczniki od klimy i przekaźnik 13 ?
 8. Dam znać, bo też się zastanawiam. Nurtuje mnie to, dlaczego ktoś wyciągnął bezpiecznik f25.
 9. Michu21 napisz co było przyczyną twojej usterki jak wrócisz od mechanika. Jestem bardzo ciekawy tego przypadku.
 10. Witam posiadam vectre c z silnikiem z19dth auto mi przykapca więc zrobiłem test przelewowy w domowych warunkach. Oto zdj proszę znawców o zdanie czy do regeneracji wtryskiwacze czy jest wszystko ok. (Czas pracy silnika na wolnych obrotach okolo minuty)
 11. Today
 12. Nawet podczas jazdy nie dmucha zimnym tylko letnie. Nie mam kompa żeby sprawdzić co jest. Mimo odłączenia aku na 30min, kluczyk się pali, dobrze, że tylko kluczyk a nie check 😁 Jutro będę u kolegi to będę wiedział wszystko.
 13. Jak nie ma ECO tzn, że włączona AC. Kolego jeszcze raz. Wyłącz AC w menu. Uruchom silnik, wtedy włącz AC i słuchaj czy się sprężarka załącza, czy obroty chwilę zafalują, czy spalanie na kompie jest wyższe. Typowe objawy. Temp na LOW i czy po ok 5 min nie ma zimnego ?
 14. Gdzie jest napis ECO bo u mnie nic na wyświetlaczu nie ma takiego. W opcjach jak wchodzę, mam cały czas włączona AC. Nie dmucha zimnym, nie startuje też żaden wentylator. Są dwa, więc jeden chyba powinien. Gdzieś jest problem.
 15. Po uruchomieniu silnika i włączenia klimy w menu nic się nie dzieje ? Nie znika napis ECO i jak ustawisz pokrętłami LO nie dmucha zimne ?
 16. Tak jest, i kluczyk się pali. Jutro jadę do mechanika. Zobaczy co w trawie piszczy.
 17. Ok, rozumiem, Czyli jeżeli mam w opcjach włączona AC, a nie dmucha zimnym to powód jest w samym sprzegle sprężarki lub gdzieś po drodze. Podświetlanie mogło się spalić, sam przycisk uruchamia to co powinien.
 18. To działa, tylko nie wiem dlaczego tak przywiązujesz uwagę do tego przycisku ? On nie włącza klimatyzacji tylko środkowe pokrętło, które musisz kliknąć i wejść w menu. Masz wszystko w instrukcji. Jest od ogrzewania i klimatyzacji. Zamiast marnować czas na forum zajrzyj do instrukcji obsługi.
 19. Piszą koledzy że to samo... Także ile za niego i skąd jestes
 20. Jak tak to ile za niego i skąd jesteś...? Pozdrawiam
 21. Ustawiam 22 stopnie, przyciskami AUTO schodzi na low i prędkość 7. Klimatyzacja nie dmucha zimnym. Brak bezpiecznika f25, powoduje odłączenie klimatyzacji?
 22. Chyba tak, zobacz po zdjęciach na alledrogo, albo olx
 23. Przycisk AUTO nie włączysz przy ustawieniu temp LO. Jeśli nie działa, to wygląda na panel. Spróbuj go naprawić jak jak Kolega @kupier podał Ci w innym temacie
 24. To jest ten sam co do 3.0
 25. Spoko, odpialem aku, chyba reset pomoże? Klimatyzacja jest włączona w opcjach, tzn AC. Mimo zabiegu z podmiana bezpieczników, tzn włożeniu 7.5A w F25 nie wystrowala. Nie słychać uruchamiania się sprężarki pod maską. Po kliknięciu AUTO, nie podświetla się przycisk. Będę musiał oddać auto jednak do sprawdzania, bo czynnik jest, dmuchawa startuje, sprężarka niestety nie...
 26. Witam. Ja używam od dobrych 10 lat zestaw narzędzi w walizce z Lidla. Zestaw narzędzi to PowerFix Profi. Do tej pory mnie nie zawiodły, a używane od małego majsterkowania w domu po naprawy przy samochodach. Może nie ma wszystkich oczkowych, ale są nasadki i inne rzeczy. Grzechotki nie raz za młotek także służyły. Skakałem też po nich podczas odkręcania różnych śrub m.in. od kół czy piasty. Także polecam taki zestaw. Oczywiście każdy ma swoje zdanie i doświadczenie.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...