Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. dzieki mam w zamiar zamienic radio z CD70 na CDC40. Nie jestem zadowlony z jakoscia muzyki.
  3. https://www.vectra-c.com/forum/showthread.php?107617-CDC40-opera-ipod-aux-in-can-be-done&p=1863616&viewfull=1#post1863616
  4. W mojej Operze (zmieniarka mp3) mogę techem wybrać przy kodowaniu wariantowym with AUX/without AUX, ale nawet po wyborze kodu i tak mi się nigdzie nie pojawia. Naprawdę nikt nie próbował podpinać się na wejścia modułu DAB ?
  5. @xPsy97x Oj dawno temu to było . W miedzczasie rozwiały się wszelkie wątpliwości. Nie ma opcji na aux w formie jak dvd90 czy cd70
  6. maz moze linka do tego opisu?
  7. Today
  8. Nie wiem warsztat mi sciaga mam do niego zaufanie, ale chyba z UK cos sciaga jak dobrze kojarzę. Dam znac jak autko odbiore.
  9. To jest wężyk od odmy.
  10. @michalm83, a pamiętasz jak mówiłem, że i tak będą problemy, a Ty optymistycznie stwierdziłeś, że już nie
  11. Mam nadzieje że to pomoże na pytania o link do poradnika .
  12. A czy u nas ktoś myśli nad spotem? Są chęci i czas?
  13. Kamil jak będziesz miał możliwość, to na pewno zawitasz, na któryś spot
  14. bo będę miał zdecydowanie dalej niż dotychczas
  15. Witam, Zauwazylem male pekniecie na wezyku ze zdjecia. Czy orientuje sie ktos co to za wezyk? Ciezko cos znalesc w necie. Z gory dzieki za odpowiedz.
  16. Fajna, fajna, ładnie się prezentuje. Szkoda, że już od początku jakieś kombinacje czyli cena bez opłat, rok produkcji wpisany 2008, a niżej, ze jednak 2007.
  17. Witam niedawno zakupilem subufer marki Pioneer ts-wx300a z wbudowanym wzmacniaczem i kablami dolaczonymi do zestawu ktore moim zdaniem sa za cienkie , dlaczego ? od vol 23 w radiu wraz z uderzeniem basu miga niebieska dioda na wzmacniaczu tak jakby brakowalo pradu . Gain ustawiony na godzine 13 regulacja basu za polowa . Moje pytanie brzmi czy jak dokupie kable o przekroju 20mm2 i polacze je z tymi cienkimi sytuacja ulegnie poprawie ? dolanczam zdj kabli i kostki
  18. Koledzy tego pełno jest. Znana jest marka i model, to szukamy. https://superparts.pl/cewka-zaplonowa-delphi-gn10198-12b1-9119567-opel-saab/90555
  19. Bierz tą z allegro za 270 jak chcesz Delphi a nie szukasz po sklepach z cenami z kosmosu.
  20. Zadzwoniłem do 3 hurtowni części i w każdej powiedzieli taka cenę +/- 40zł tutaj jest niby promocja https://www.autodoc.pl/czesci-zapasowe/cewka_zaplonowa-10250/opel/vectra/vectra-c/16459-1-8-16v?supplier[0]=89
  21. Wiadomość wygenerowana automatycznie Ten temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli nie zgadzasz się z tą opinią poinformuj o tym Administratora Forum. Pozdrawiam, Administracja Vectra Klub Polska
  22. Chciałem zrobić to od razu, a tak to trzeba było do sklepu jechać ale już nieważne, poradziłem sobie, temat do zamknięcia
  23. Ja zakładałem Delphi do 1.8 i jestem zadowolony. Swoją drogą to gdzie masz takie ceny? https://allegro.pl/oferta/delphi-cewka-zaplonowa-opel-astra-g-astra-h-1-8-7314296807
  24. Cześć, zakupiłem no OP COM i szukam wiadomości instruktażowych, znalazłem Twój poradnik i jak dla mnie jest ok. Czy mógłbyś udostępnić nieaktywne funkcje ? 

25. To zamiast sobie pobrać poradnik 3.0 z ostatniego linka z postu, który nie wiedząc czemu zacytowałeś przy okazji robiąc OT. Proszę zapoznaj się ze strukturą forum i nie pisz gdzie popadnie. Masz pytania, a nie wiesz gdzie napisać, to jest chatbox. Na razie słownie pouczam
  26. No tak można to i było tak zinterpretować chodzi mi o aktualizację poradnika do op com
  1. Load more activity
  • Create New...