Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

sdfsdf.jpg

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

All Activity

This stream auto-updates     

1. Yesterday
  2. Witam noszę się z zamiarem wymiany wszystkich wahaczy z tyłu bo sa tak wyje***ne ze szkoda gadac, banany oraz te krótkie kupie nowe ori fiata a resztę wezmę na podmianke zregenerowane pytanie czy jest duże prawdopodobieństwo że będę potrzebował srub oraz nakretek mimosrodowych? Najbardziej przeraża mnie wymiana tej tuleji zwrotnicy ktora juz de facto dawno powiedziała papa duzo z nia roboty? Wymienial ja juz ktos?jeśli tak to czy dalby mi wskazówki co i gdzie rozkrecic zeby wyjac ta zwrotnice?
  3. Wachacz wymieniony. Koszt wymiany wahacza to 60 zł. zamontowalem tego niby GMowskiego, natomiast wymiana tuleji w aluminium to koszt 80 zł. Mechanior mówił, ze była srogo zapieczona i bez grzania i cięcia się nie obeszło. Tuleje zamontowalem Lemfordera. Dodam, że z tego co widzę najprawdopodobniej zawieszenie mam oryginalne od 12 lat. Chyba dobry wynik.
  4. Rozrząd wymieniony. Mechanior wziął za to 400 zł. Założony komplet z pompą wody. Całość firmy INA. 90 tys. lub 5/6 lat będzie dobrym okresem do kolejnej wymiany?
  5. w mojej vectrze 1.9 dth od jakiegos czasu zaczelo cos buczec niski basowy dzwiek w kabinie w przedziale obrotow od 1600 do 2000tys obr jak rozpedzam po kolei na poczegolnych biegach albo trzymam na stalym biegu w tym przedziale obrotow Auto na zewnatrz niejest glosne lecz tylko od srodka slychac buczenie dudnienie egr mam zaslepiony klapki kolektora wymontowane ostatnio pokusilem sue o wymiane plecionki wydechu ale to niepomoglo
  6. Zauważyłem że są dwa rodzaje tłumików do wersji SS 210km. Ktoś może podpowie numer OE ?
  7. Musisz zrozumieć podstawę pracy zawieszenia ono nie pracuje równo w osi góra dół.
  8. Opel Vectra OPC Rok produkcji: 2006r. Silnik: Z28NET Moc: 305KM / 490NM Modyfikacje: - Turbosprężarka hybrydowa 20T - Perun Turbo - Intercooler 600x300x76 - FMIC - Downpipe & Midpipe 3" - Friedrich Motorsport - Program EDS Motorsport (liźnięty przez Geko Cars) Hamownia: Tune Force / Maha - obciążeniowa / Pomiar na 5 biegu.
  9. Jako że gorączka przedświątecznych przygotowań ogarnęła i mnie dopiero dziś miałem chwilę żeby przysiąść nad tematem. Zrobiłem jak Kolega radził i wyszło mi takie coś jak na zrzucie ekranu. Dobrze to wkleiłem? Drugi zrzut pokazuje linię przed modyfikacją. No i dziękuję za dotychczasowe odpowiedzi. Wesołego dalszego świętowania Ps. Ma ktoś może rozpiskę pinów tych zegarów? Model z przedlifta, sprawdziłbym bym sobie to na stole bez wpinania to w auto.
  10. Mija rok i czas na kolejną wymianę oleju. Aktualnie zalany mam GM 5w30 dexos 2 i powiem szczerze, że nie zauważyłem niczego niepokojącego. Nie dolałem ani grama od wymiany. Przejechałem 10 tys. km. tym razem po raz kolejny kupuję GMa.
  11. jak jest wylogowany to tak: wchodzisz w immo programowanie zaprogramuj funcje immo oczywiście wcześniej jak będzie pin do wpisania to zrób to wybierz ecem i com zainstalowany i zaprogramuj nigdzie indziej nie biegasz w opcomie wyciągaj klucz i opcom. wsadź i pal maszynę. jeśli nie był wylogowany i masz do niego inny pin to wchodzisz w silnik, wybierasz programowanie i reset ecm pin dawcy podajesz i od nowa czytasz ten post. przebieg będzie taki jaki jest w sterowniku można ustawić ale nie opcomem
  12. Kupiłem niedawno drugi fotelik dla Córki. Tym razem wybór padł na NUNA REBL PLUS - 0-18,5kg (Grupa 0/1) + tapicerka na lato. Cena 1999 zł. Mi udało się wyrawać w 20% promocji.Obrotowy, przodem i tyłem do kierunku jazdy. Użytkuję od ok 2 miesięcy, na tą chwilę wszystko ok. Co do kwestii bezpieczeństwa nie chcę sprawdzać.
  13. W wolnej chwili może ktoś podpowie więcej, 1.używasz swojego pinu 2.nie powinno być problemu zalogować twój sterownik u kogoś innego 3. Nie wiem ( pewnie ktoś podpowie 4.przebieg będzie trzeba ustawić ale op com china raczej tego nie zrobi. Co istotne musisz dogadać cim REC Uec itp. Wszystko co ma połączenie z immobilajzerem. Aby auto odpaliło.
  14. Widzę, że zrodziło się zapotrzebowanie, to zakładam taki temat Proszę o zachowanie odpowiedniej formy: Auto / Model / Rok produkcji / Wersja silnika / Opis przeróbek z uwzględnieniem producentów części, bądź zakładów wykonujących daną modyfikację. Wykres z hamowni, zakład w którym zrobiono pomiar, typ maszyny.
  15. @Selko @zielonavectrac @Danii @Curtis @DamianSig Panowie nie zaśmiecajcie tematu, który jest o czymś innym Wszystko jest w trakcie prac, więc jak będą jakieś newsy, to na pewno będzie to opisane. Zaraz założę osobny temat odnośnie przeróbek i uzyskanych efektów w Z28NET.
  16. Jak masz ori radio to je wstaw i sprawdź. Najprostsza metoda eliminacji.
  17. Też stawiam na canbusa tylko że on jest wbudowany w radiu... W dzisiaj zaginęło mi oświetlenie na podsufitce... Dziwne rzeczy się dzieją
  18. Panie madralinski jarcio_1001 nie mam zamiaru płacić 500 Zeta za zderzak, który nadaje się na wycior.
  19. Myslisz ze za 100pln kupisz zderzak?
  20. Curtis czy jesteś w stanie łopatologicznie naprowadzić mnie gdzie jest ten odbiornik? Ściągnąłem koło odkręciłem część plastikowego nadkola, ale nie widzę takiego małego czarnego dziada z antenka... W którym to jest m.in. miejscu? Bliżej zderzaka czy bliżej w stronę drzwi kierowcy?
  21. Jak widzę ogłoszenia za co chcą miliony to śmiać mi się chce
  22. Ale autor tematu postawił wysoko porzeczkę
  1. Load more activity
  • Create New...