Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Witam bardzo proszę o podesłanie na adres gracjankrawiec25@gmail.com programu MID Konfigurator. Z góry Dziękuje i Pozdrawiam
  3. Czy o coś takiego chodzi? Z aplikacji car scanner i czujnik korekta długoterminowa
  4. zobacz sobie na urządzenia firmy Mikavi. Mają urządzenia o bardzo dobrych parametrach w przystępnych cenach. Szeroki kąt nagrywania, płynne działanie, funkcja parkingowa. Obraz wyraźny. na youtubie masz troszkę filmików: https://www.youtube.com/results?search_query=mikavi
  5. Witam szanownych kolegów. Szukam następczyni mojej VB. Wpadła mi w oko taka oto VC: https://www.otomoto.pl/oferta/opel-vectra-vectra-c-gts-2-2-147km-lpg-xenon-ID6C4w20.html Co o niej myślicie ? Czytałem,że ten silniczek ma swoje mamkamenty np.lubiące się zerwać łańcuchy,dwumase itp. Z góry dziękuję za pomoc.
  6. Today
  7. Motul też dobry. Ostatnio jakos mnie naszło na zmianę i wlałem valvoline. Teraz kupiłem PMO Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  8. Tak. Nie pamiętam, który to wariant, ale mogę przy okazji sprawdzić, bo ciągle mam ten sam uec.
  9. Ja też mam tak wpięte i lipa. Czy jest możliwe że u mnie przy wypalaniu DPF ogrzewanie tylnej szyby nie włącza się? Kiedyś sprawdzałem jak się wypalał i szyba nie była ciepła a chyba powinna. Może jak w insygni u mnie lusterko?
  10. Mam polifta 2006 i tak chwilę jeździłem.
  11. W polifcie nie zaprogramuje halogenów jako dziennych
  12. Do tej pory byłeś u mechanika i druciarza. Jedź do gazownika to ci ogarnie. Reduktor i wtryski mogą być przyczyną. Jeśli chcesz sam to sprawdzić to nie ma wielkiego problemu
  13. Pytanie bez sensu. Nie wiadomo jaka instalacja, jak zamontowana (stag to tylko sterownik), jaki stan samochodu, wyposażenie, cena, a chcesz żeby ci powiedzieć czy warto go brać
  14. Sprawdzaj korekty długoterminowe (ltft1). Nie ma znaczenia czy na zimnym czy ciepłym silniku bo one tak szybko się nie zmieniają
  15. Wszsytkie moduły są zamienne, ale trzeba ustawić nadwozie oraz rodzaj skrzyni indeksem.
  16. Moim zdaniem musisz pobawić się potencjometrem, znalezc optymalne ustawienie i będzie śmigać. Sam z tym walczyłem dość długo ale się udało. Teraz raz na 20 razy potrafi się nie domknać.
  17. Nie ubyło. U góry masz wyszukiwarkę, więc po prostu możesz z niej korzystać w przyszłości, zamiast pisać nie na temat.
  18. Ciśnienie może jutro sprawdzę jak mi dojdzie manometr. Jak to ma być zmierzone na zimnym silniku to nie moge pozwolić sobie by auto u kogoś zostawić teraz. A trop z korektami paliwa jest właściwy?Mam zmierzyć je od razu na starcie czy po rozgrzaniu? Na rozgrzanym wykres skakał od 10 do 15 (na benzynie oczywiście). Tutaj może się okazać,że któryś wtrysk zalewa albo listwa może być do wymiany?
  19. Popraw link bo jakies You Tube wyskakuje 😑
  20. Co się zlituj...ubyło ci jak wskazałeś link? I dziękuję
  21. Witam. Jestem nowy na tym forum. Mój tata posiada Opla Vectrę C w wersji GTS, ja po zdaniu prawka też chcę sobie kupić takie auto bo jest naprawdę ładne a w wersji gts wygląda cudownie. Znalazłem ogłoszenie na otomoto (mieszkam w Bydgoszczy) w którym gość (na 80% handlarz) chce sprzedać Vectre C GTS 1.8 z LPG za 7300zł, rocznik 2003. Link do ogłoszenia zamieszczę niżej. Chciałbym zapytać się was, ludzi mających o wiele większe pojęcie niż ja o tym modelu czy możliwe jest kupno tego auta w dobrym stanie za taką sumę. Nie chciałbym kupić ulepa który był po 8 dachowaniach i został magicznie poskładany i idzie za okazyjną cenę. Oczywiście przejadę się zobaczyć to autko ale chciałbym aby ktoś ze świeżą głową mi powiedział co ty może być nie tak. A może po prostu to jest OKAZJA.... choć wątpię. LINK ----> OGŁOSZENIE OTOMOTO
  22. Zlituj się. Napisano już wszystko o tym, ale na pewno nie w temacie o rozrządzie... https://forum.vectraklub.pl/search/?q=2.0t wady
  23. Cześć Pytanie do użytkowników Z20NET z gazem. Chcę kupic Opla Vectrę C Kombi 2005 2.0 Turbo, 175 KM z gazem STAGA półtoraroczna instalacja, przebieg 253 tyś. Czy warto go kupić? Może napiszecie typowe usterki. O co pytać lub na co zwrócić uwagę. Z góry dzięki za pomoc.
  24. Cześć Pytanie do użytkowników Z20NET z gazem. Chcę kupic Opla Vectrę C Kombi 2.0 Turbo, 175 KM z gazem STAGA półtoraroczna instalacja, przebieg 253 tyś. Czy warto go kupić? Może napiszecie typowe usterki. Z góry dzięki za pomoc.
  25. Jak kupi wylogowany wyświetlacz i wylogowane radio, to też nic nie musi kombinować.
  1. Load more activity
  • Create New...