Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Jeszcze powiedz jak dokręcal tym kluczem . auto stało juz na kołach czy jeszcze na podnośniku ?
  3. O ile nie użył klucza udarowego o dużej mocy może będzie ok . Ale zwroc uwagę za jakiś czas czy nie zacznie Ci się któryś amorek pocic . Jeśli już chciał mocno dokręcac to są do tego odpowiednie klucze.
  4. No zakręcona jest widziałem ile gwintu jest nad nakrętką, jednak zastanawia mnie sam fakt tego że to udarem zakrecił mam nadzieję że będzie ok.
  5. No brawo .. kluczem udarowym ? Gratuluję pomysłu. A niby jak zrobił kontrę samego tłoczyska ? Po to jest w amorku śruba na imbus aby skontrowac nakrętke przy dokręcaniu łożyska z poduszką. Nie potrzeba tam nie wiadomo jakiej siły żeby to zrobić. Wcale bym się nie zdziwił jak amorek juz będzie do wyj......ania.
  6. Najszybciej będzie jeśli podjedziesz do kogoś kumatego, albo nawet sam kupisz kabelek i zobaczysz co tam jest nagrzebane
  7. Witam. W ostatnim czasie wymieniałem u siebie maglownicę i po jej wymianie ciągle świeci się kontrola trakcji, nawet z guzika nie można jej wyłączyć i dodatkowo przestało działać samoczynne odbijanie Kierunkowskazów podczas skręcania, po skręcie trzeba samemu je wyłączać. Co może być przyczyną? Proszę o pomoc. Pozdrawiam
  8. Today
  9. nie no ok ale do tej pory było w porządku 92 stopnie i wiatrak sie włączał a teraz dochodzi do 96-97 i nic, dopiero jak włacze klime lub odepne wtycze od czujnika to wiatrak chodzi
  10. Wejdź w menu / ustawienia (settings ) / dzień/noc ( day/night ). A najlepiej zajrzeć do instrukcji
  11. Witam, mam pytanie a mianowicie podczas skręcania poduszki z amortyzatorem zauważyłem że dokrecają ją kluczem udarowym czy to mogło zaszkodzić samemu tłoczysku i amortyzatorowi?
  12. Witam Od kilku dni jestem posiadaczem Vectry C z CD70. Jak ustawić na stałe wyświetlacz w tryb dzienny? Pozdrawiam
  13. kto się znęca nad kim ? poka
  14. Sprawdź temp np op com i porównaj z blatem. Czy i jaka jest różnica. Zobacz czy np przy ok 100 włączy się wentylator. No i czujniki mają różną temp. uruchamiania wentylatora. Np 95/100/105 stopni.
  15. tak jak klima właczona to wiatrak działa
  16. A przy włączonej klimie działa ?
  17. A nie ma w drzwiach jakiegoś czujnika od poduch? Może tam jeszcze poszukać? Albo po prostu sterownik uwalony? Bo spróbuję jeszcze kostki pod fotelem te od napinacza na stałe polutować ale wątpię że to coś da
  18. Twardy pedał hamulca to możliwy problem z podciśnieniem. Silnik może łapać lewe powietrze i stąd błąd wypadania zapłonu
  19. Trudno powiedzieć co było robione pod odpaleniu poduch.
  20. ??? cos może ktos pomóc???
  21. Wiesz? Wyjełem poduche przynajmniej wiem że tam jest. Ale jest tak. Jak odepnę jakokolwiek kostkę czy to od poduchy czy pod fotelem to rezystancja z tego 0,5 ohma rośnie do 8. Jak podepnę to znów jest 0,5 czyli za mocny opór. Czyli tak kminie czy w tym przypadku to nie oznacza że gdzieś jest zwarcie? Nw jak to rozgryźć
  22. No jakie dranie tak się znęcac nad biedna kobietą
  1. Load more activity
  • Create New...