Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Kubencjusz - a wywaliłeś czujniki z kół? Jak wyrzucisz wszystkie i zastąpisz zwykłymi wentylami to TPMS przestanie wyświetlać błąd bez wylogowywania OP-COM'em, po prostu przejdzie w stan braku monitorowania. Ja tak mam już z 6 lat - zwykłe wentyle. Co do przekaźnika - też wolę nowy, oglądając aukcje allegro widzę same używki z aut starszych od mojego - nie sądzę aby taki przekaźnik mi wytrzymał.
  3. Darekczu , cena niska bo taki silnik w nim siedzi
  4. I przedlift i polift. Jarcio nie wprowadzaj ludzi poraz kolejny w błąd!
  5. Today
  6. https://forum.vectraklub.pl/topic/129379-bezpieczniki-i-przekaźniki/
  7. Sprawa wyjaśniona-P1220 Pompa szrot.
  8. Witam jestem posiadaczem vectry c 2008 rok 150koni. Nie włączają mi się obydwa wentylatory. Gdzie szukać przekaźników które za nie odpowiadają. Dodaje zdjęcie z komputera
  9. turbina puszcza olej wiec moze i tam sie pocic, a tam jest zwykly oring
  10. Tak pod zapalniczke jest podpięte przez filtr.
  11. mam oryginaly dobre, jak cos priv
  12. Yesterday
  13. Panowie szukam kogoś z moich okolic ( Malbork ) kto wyloguje mi egr. Vectra C 1.9 120 hp
  14. A co tam się poci? Powietrze? Jest to rura dolotowa pow do silnika 👍
  15. Witam. Zauważyłem że poci mi się spod czujnika doładowania który znajduje się na dolocie przed przepustnicą. Może już ktoś go uszczelniał i coś podpowie. Zdaje mi się że trzeba odkręcić dwie śrubki i wymienić oring na czujniku, ale nie chcem przy okazji czegoś popsuć auto dobrze przyśpiesza błędów brak więc może sobie darować ?
  16. Nic innego nie zmieniałem, zresztą wszystko masz u mnie w temacie, krok po kroku co jakiś mod to była hamownia Na tamtym etapie niestety charakterystyka programu była kiepska, dlatego wykres bardziej przypomina diesla Kiedyś było hasło dla miłośników saabów, "SAABOTAGE"
  17. Tak z ciekawości zapytam. A wiedze skąd masz ? Z książek czy doświadczenia ?
  18. Wiadomość wygenerowana automatycznie Ten temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli nie zgadzasz się z tą opinią poinformuj o tym Administratora Forum. Pozdrawiam, Administracja Vectra Klub Polska
  19. Zapytaj Kolegi @michalm83
  20. A mam pytanie darwoj10 znasz kogoś innego Lub może masz kontakt jakiś inny do paco69? Ponieważ widziałem że on był ostatnio 3 kwietnia więc rzadko tutaj bywa ?
  21. Kolego, sorry ale gadasz jak akwizytor Amway. Tu nie ma żadnego ustawiania pod konkretny pojazd. Zmieniałem czujnik i załapał po ok 1 km przebiegu.
  22. Miałem kilka kompletów czujników na aucie, nie zważałem na ich konkretne pozycje, zasada była prosta - czujnik sprawny, to po jakimś czasie (a właściwie po kilku kilometrach) wyświetlał się poprawny wynik. A ta cała aktywacja w VC, to jazda z określoną prędkością, coś ok. 30 km/h przez "x" czasu. Tyle, że jak 2 razy sprawdzałem u kolegi, który miał problem z tpms'em, to nic nie dawało/nic się nie zmieniało.
  1. Load more activity
  • Create New...