Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

sdfsdf.jpg

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Dzięki, tak spróbuję. Kat będzie sportowy maptune.
  3. Po prostu prosiłem o normalane pomiary z auta tak jak kolega wyżej. Zrób pomiar i daj spoko może akurat tyle ma w co wątpię ale kto wie.
  4. Witam, a czy ktoś próbował zamienić skrzynie w 2.0 turbo z f40cr na f40wr z28 czy z32 albo z diesli, czy maja taki sam dzwoni i bez problemu można podmienić, . i ktos ma informacje jaka będzie różnica w predkościach przy zamiania skrzynie cr na wr.
  5. Today
  6. Raczej miałem na myśli, odpal silnik włącz klime, wysiadz z auta podejdź do komory silnika a druga osoba niech wyłączy. Zobaczysz czy ten sam efekt będzie. Wykluczysz układ prowadzenia paska.
  7. Czyli mam go nie programować, Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
  8. Nie, po prostu przyjechałem z trasy i wieczorem zauważyłem żeby wyświetlacz auta jest włączony co mnie zdziwilo
  9. Witam, Poszukuję do kupna zderzak w kolorze do mojej Vectry C. Vectra przed liftem. Zwykła nie GTS. Kolor Z158. Musi być w stanie od razu do założenia. Nie popękany i nie do poprawek lakierniczych. I jak da radę to jeszcze kratkę środkowa do zderzaka. I nie za miliony😀
  10. Napiszę tak jak Ty w innym temacie ja jestem zadowolony,😉😀 jak zrobię pomiar to wrzucę nie czepiaj się,☺️
  11. Yrs nie.wystepuje jesli auto ma czyjnik kąta skretu na maglownicy, czyli nie ma esp
  12. No fakt o temperaturze na wylocie z kratek nie pomyślałem mam sprzęt to sprawdzę , chociaż chłodnica i pełny serwis klimatyzacji robiony 10 dni temu Na wyłączonej klimie problemu nie ma
  13. Prędkość z ABS. YRS to czujnik prędkości obrotowej według osi pionowej. Działają.
  14. Z czujnika yrs bierze ci chyba predkosc.. Liczniki dzialaja?
  15. Aktualizowales androida?
  16. Ten sam bsr ? Czy dzieło tunera? 2.8 super dźwięk ale szybko puchnie
  17. Tak jak kolega pisze są 4 zatrzaski które są zachaczone o taką metalową ramkę w podsufitce.
  18. Raczej to kompresor, a jak z sprawnością?? Jaka temp. Wieje z kratek?? Dzwonienie to mogą być blaszki, sprawdź czy problem występuje na pracującym silniku i wyłącz klime.
  19. Hemi

bi-xenon AFL

Nikt nie poradzi co dalej zrobić? Ciągnąć dodatkowe kable czy przerabiać instalacje z diesla?
  20. Witam! Wszystkim spokojnych i wesołych świąt! Proszę o pomoc. Czeka mnie wymiana ecu w z18xe. A mam wątpliwości czy uda mi sie to ogarnąć... A szkoda byłoby zlecac to komuś jak mam opcoma i znam pin do swojej vectry. 1. Czy jeśli sterownik jest wylogowany to jakiego pinu w ecu mam używać do programowania? Używam swego? 2. Czy jeżeli by się okazało że wymieniam na darmo... Wystarczy że wyciągnę swój i będzie on się nadawał na sprzedaż w innym aucie z moim pinem? Czy muszę go jakos przed wyciągnięciem resetowac? Wylogować opcomem to chyba się nie da... 3. Jakieś indeksy czy coś muszę zapamiętać że starych ustawień w ecu? 4. Co z przebiegiem? Będzie różnica zegary a sterowniki? Znalazła by sie jakaś pomocna osoba co by napisała w miarę jasno co gdzie i w jakiej kolejności programowac. Nie chciałbym czegoś nieodwracalne zepsuć. Sporo jest tematów na ten temat ale mało konkretnych. Jeszcze raz wszystkiego dobrego ze świętami. Bardzo proszę o pomoc.
  21. Hej dzieki za szybka odpowiedz! Popoludniu zerkne. Moze nic nie popsuje...
  22. Zobacz pw, bo nie chcę mi się po raz któryś, to samo na forum pisać
  23. Upss, to chyba w błąd wprowadziłem. Wydawało mi się, że o góry to wychodzi
  24. Masz na myśli wentylator klimatyzacji tak? grabek71, nie zrzuca biegów tylko dmuchawa wcale nie chodzi, zmienianie biegów nie pomaga. Sterowanie auto wyłączone, dzisiaj jak włączyłem nadmuch na nogi w momencie gdy dmuchawa nie chodziła to się załączyła (gdy zgasła był ustawiony na szybę i kabinę)
  25. Są 4 zatrzaski które trzymają lampkę. Szary plastik z tymi przecieciami pociągasz i wychodzi.
  26. Jak dobrze kojarzę, to ta płytka z żarówkami wychodzi tylko od góry. Musisz całość odkręcić i wyjąć. Pod schowkiem na okulary chyba są śruby. Piszę chyba, bo akurat mechanik mi to wymieniał i tak kątem oka zerkałem
  27. Masz zdjęcie tej szarej puszki? Pewnie w nie jest sterowanie przekaźnik.
  1. Load more activity
  • Create New...