Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Ostatnia godzina
  2. Witam serdecznie wszystkich mam pytanie co by się stało gdybym do mojej viki a dokładnie do filtra powietrza zamontował większa rurę której wlot zamontował bym w kratce zderzaka.?
  3. Hi, W D308L masz chłodniczkę oleju przy podstawie filtra. Dokładnie taką samą jak w oplach YDT i Z30DT i na Twoim zdjęciu u góry po prawej.
  4. naprawa CIM ?

Pisałem wcześniej w temacie i dopiero teraz zabieram się za CIM, jestem laikiem w temacie, podobno wygląda to tak: - Cyna i lutownica punktowa, cztery pilny musisz przelutować - przelutować 'sensory' w zalanych plamkach Na koniec podpięcie wszystkiego>komputer>kalibracja Tak to wygląda?
  5. 1.9dt 120km /projekt gtb2060vklr

Ja mam ok175 KM i już zaczyna brakować
  6. 1.9dt 120km /projekt gtb2060vklr

Będzie ale najpierw turbo, sprzęgło zrobić i na koniec strojenie
  7. SPREZYNY

Nie do wiary miałem ten model przy Z18XE i stała podobnie. Możliwe ze na większej feldze bedzie jeszcze nizej bo teraz balony z przodu.
  8. 1.9dt 120km /projekt gtb2060vklr

Z ciekawości pojechałem sprawdzić jak to będzie na fmic i porządnie ustawionym rozrządzie, Sam Michał wiesz ze był sporo przestawiony
  9. SPREZYNY

Sprężyna o zmiennym uzwojeniu
  10. 1.9dt 120km /projekt gtb2060vklr

Bedzie ogien
  11. 1.9dt 120km /projekt gtb2060vklr

No jak na 120 to kuniki i moment ładny.
  12. Ogrzewanie tylnej szyby i lusterek

zacznij od wymiany nikroswitch w panelu
  13. Dzisiaj
  14. Kodowanie Kluczyka

Rozumiem, a jeśli chodzi o dobry zamiennik to występują takie? Bo w ASO zażyczyli sobie 472zł.
  15. świece zapłonowe Vectra c 1.8 PB+LPG

Jak masz już zajeżdżoną cewkę to świeca z 4 elektrodami niewiele da, cewkę Valeo można już za 300 kupić, myślę że to niewygórowana cena. Taką mam jeszcze radę dla Ciebie żebyś nowej cewki za szybko nie wykończył. Jeżeli GM przewiduje wymianę świecy czteroelektrodowej co 60 tys km w silniku zasilanym benzyną to nie próbuj trzymać 150 tys km zwykłej świecy w silniku zasilanym gazem gdzie temperatura jest dużo wyższa a elektrod do zużycia mniej bo razem z tymi świecami przyjdzie Ci też cewkę zmienić. Ja po swojej przygodzie zmieniam BKR5EK co roku zanim zacznie walić błędami i soft się znowu wysypie ale każdy swój rozum ma są tacy co 20 lat oleju nie zmieniają bo przecież często dolewają.
  16. 1.9dt 120km /projekt gtb2060vklr

Obecny wykres do dnia dzisiejszego Turbina OEM poprawioną seria, czyli zmienione koło kompresji cnc, A tu mamy dzisiejszy wynik Założony fmic 550 230 65 Ustawiony rozrząd,
  17. Witam Panowie. Szukam usterki od podgrzewania szyby i lusterek , bezpiecznik sprawdziłem jest ok, jak chce włączyć to nie pali się kontrolka nad przyciskiem od czego zacząć?
  18. Czujnik sprzęgła

Sam czujnik powinien rozłączyć sprzęgło. Wypnij go z wtyczki i sprawdź czy zmieni się na kompie że obwód jest otwarty
  19. Światła w TRYBIE AUTO Signum

Da się. W czujniku są dwa "oczka", jedno od wycieraczek drugie od świateł. Możesz zakleić oczko od świateł kawałkiem czarnej taśmy i będą zapalane z automatu.
  20. DDM i PDM podgrzewane lusterka

Przecież napisałem że maty ok podmienione z drugiej vectry.
  21. Światła w TRYBIE AUTO Signum

Zamontuj dzienne i po problemie
  22. Wypiete kostki

Mozesz czekac na odpowiedz albo przejrzej ten temat.
  23. DDM i PDM podgrzewane lusterka

Tutaj poczytaj bedziesz wszystko wiedzial.Ja najpierw sprawdzil bym maty miernikiem.
  24. Bezpieczniki i przekaźniki

Witam, Ja mam podobny problem. Nagle wyłączyło się zasilanie telefonu z zapalniczki. Rozebrałem i wszystkie kable w okolicy OK, ale nie ma ani podświetlenia, ani zasilania zapalniczki. Czy oprócz bezpiecznika 30A przy drzwiach jest jeszcze jakieś inne zabezpieczenie tego obwodu? I dlaczego nie działa i zapalniczka i podświetlenie? Wydaje się, że mają osobne zasilania, a wspólną masę. Dzięki za podpowiedź.
  25. Wypiete kostki

Witam kto mi powie od czego jest ta kostka pod fotelem kierowcy i pasazera, obecnie sa wypiete
  26. Witam. Pojawił się problem z podgrzewaniem po czyszczeniu zaśniedziałych kostek przy lusterkach. Wkłady lusterek sprawdzone,błędów brak, napięcie dochodzi ok 0,38V. Odpięcie akumulatora na noc nic nie dało. Zabrałem się za sprawdzenie modułów (JP, JN) w op-comem i funkcje podgrzewanych lusterek były ustawione na nie występuje. Zrobiłem reset i ponowne logowanie przestawiłem na występuje i jak nie grzały tak nie grzeją, błędów dalej brak. Dodatkowo jak włączę w modułach podgrzewanie to nie mogę regulować elektrycznie lusterek, wiec podgrzewanie przestawiłem z powrotem na nie występuje. Miał ktoś podobny problem albo wie jak go rozwiązać?
  27. AWARYJNOŚĆ POMPY WTRYSKOWEJ W DIESLU

248 tys pompa przy 230 cos kolo tego byla uszczelniona przynajmniej tak twierdzil mechanik ale gdy chcialem papier z bocha stwierdzil ze nie dostal zadnego. Co prawda wszystko przez jakis czas bylo dobrze teraz znowu przy niskiej tem. ma problemy, co prawda odpala ale musze potrzymac na gazie bo inaczej gasnie i nie moge odpalic, musze go krecic.zapowietrza sie. Musze dodac ze wiekszosc mechanikow to niedouczeni ludzie potrafia powiedziec jedno ze pompa do regeneracji a to jest szybki dla nich zarobek i to dobrych pieniedzy.
  1. Załaduj więcej aktywności