Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

DemontaĹź zderzaka przedniego

Sign in to follow this  

About This File

Z racji tego Ĺźe musiaĹem dostaÄ siÄ do wiatraka zrobiĹem foto poradÄ demontaĹźu zderzaka bo takowej nie byĹo a wiele osĂłb siÄ pyta jak to zrobiÄ.

OdkrÄcamy 3 Ĺruby od atrapy

pre_1351364216__1.jpg

NastÄpnie 2 Ĺruby gdzie zderzak przylega do lamp i od doĹu 4 koĹki (musimy pociÄgnÄÄ kombinerkami za taki grzybek a nastÄpnie ĹrubokrÄtem pĹaskim go wyjÄÄ

pre_1351364246__2.jpg

PozostaĹy nam Ĺruby po bokach

Najpierw odkrÄcamy 1 i 2, potem odginamy nadkole i staramy siÄ odkrÄciÄ ĹrubÄ nr. 3 (u mnie niestety ale gwiazdka nie daĹa rady i musiaĹem zerwaÄ uchwyty przy zderzaku.

pre_1351364274__3.jpg

I to samo po drugiej stronie.

SkĹadamy w odwrotnej kolejnoĹci :-).

JeĹli komuĹ podobnie jak mi urwÄ siÄ zaczepy od zderzaka proponujÄ odkrÄciÄ na siĹÄ ĹrubÄ (po zdjÄciu zderzaka bÄdzie widaÄ gwint i nakrÄcajÄc 2 nakrÄtki nr.5 kontrujÄc je jakoĹ da siÄ ruszyÄ ĹrubÄ, prysnÄÄ na niÄ WD40 i staraÄ siÄ odkrÄciÄ od Ĺrodka). WyjÄÄ z metalowych zawleczek resztÄ plastikowego zaczepu od zderzaka i zalepiÄ klejem dwuskĹadnikowym.

Nie wyglÄda to estetycznie ale spokojnie wytrzyma.

pre_1351364314__4.jpg

Proponuje zastÄpiÄ oryginalne Ĺruby i daÄ Ĺruby z gĹĂłwkÄ na normalny klucz

pre_1351364336__5.jpg

I to wszystko, mam nadzieje Ĺźe komuĹ pomogĹem.

pozdrawiam

potryk

• Create New...