Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Witam forumowiczów, posiadam pojazd Opel Vectra C 1,9 CDTI 120 KM (po lift). Od dłuższego czasu borykam się z problemem wycieku płynu chłodniczego przez odpowietrznik (zaworek) znajdujący się na rurze wodnej (z przodu silnika). Po rozgrzaniu silnika płyn odparowuje, zostają tylko ślady korozji na w/w rurze. Po zgaszeniu pojazdu nie ma żadnych śladów wycieków, poziom płynu jest w normie na zbiorniczku. Po przyjściu do auta rano po kilku godzinach postoju auta od odpowietrznika rury(zaworka) jest wszystko zalane płynem chłodniczym. Proszę was o diagnozę dlaczego wyrzuca płyn chłodniczy przez w/w odpowietrznik.
 3. Yesterday
 4. Może nie ma odpowiedniego ciśnienia. Piszesz, że paliwo tłoczy, a tu musi być ok 3,5 bara ( jak dobrze pamiętam )
 5. Mam ten sam problem, auto nie odpala, pompa działa i paliwo tłoczy sprawdzałem przewód tuż za pompą. Tydzień temu wymieniałem przewody od pompy bo były popękane i do dzisiaj auto jeździło bez problemu. Silnik kręci ale nawet nie drgnie. Czy pompa z dnia na dzień mogła paść na tyle że nie daje ciśnienia do układu? czy może mieć to związek z wymianą żarówek wnętrza na led w dniu wczorajszym?
 6. Wiadomość wygenerowana automatycznie Ten temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli nie zgadzasz się z tą opinią poinformuj o tym Administratora Forum. Pozdrawiam, Administracja Vectra Klub Polska
 7. Jak tylko czytam takie teksty, to z automatu temat zamykam/usuwam. Po kiego kolejny ten sam? Nie można w istniejącym zapytać?
 8. Lotusso a byłeś w końcu gdzieś na wulkanizacji z "testem drogowym" ? Być może cały czas przyczyną drgań może być bicie promieniowe koła nie do wykrycia przez zwyczajne wyważarki. Zaciski hamulcowe lekko nie trzymają?
 9. I jeszcze jedno czy może mieć z tym związek wymiana żarówek we wnętrzu na ledy? wiem że może głupie ale wczoraj wymieniałem żarówki, a dzisiaj auto nie pali.
 10. Jakby ktoś nie wiedział, to temat się zwie: "Opony zimowe i letnie, krótko bez wywodów". Dziękuję i pozdrawiam.
 11. WItam, Wiem, że temat oklepany ale problem z odpaleniem pojawił się dzisiaj, wymieniłem w zeszła sobotę węże od pompki paliwa bo popękały i auto ledwo paliło, wszystko było fajnie do dzisiaj. Auto nie odpala, pompa kręci, sprawdzałem wąż od pompki daje paliwo do układu a silnik nawet nie drgnie, czy to może być pompa skoro daje paliwo? jak sprawdzić czy jest za małe ciśnienie, próbować odpalić na lpg?
 12. A zdziel ja tam [emoji14] Napisane moją miotłą
 13. ale nie do walki na wałki hehe
 14. Dzięki za informacje, bo już 2 mechaników mówi mi że mam do roboty wariator i już sam nie wiem co zrobić. A mam takie dziwne stukanie--łopotanie dochodzace z silnika lub spod niego i nikt nie może dojść co to jest.
 15. Przy wyrabianiu ciasta jednak troszkę siły trzeba użyć
 16. sprobuj wyciagnac czujnik naslonecznienia cała kratke z nim.
 17. Z resztą nie tylko w kuchni A to tak na marginesie
 18. No coś Ty my w kuchni to jeden team nie ma mowy o użyciu siły hehe
 19. Witam.Myslisz ze sa w stanie zakuc stara linke??Poprostu to zaklucie zerwalo sie z koncowki linki.
 20. Uważaj, żebyś wałkiem nie dostał
 21. Ja tam walczę w kuchni z żoną dzisiaj pieczenie ciast zaś jutro wieczór spędzony przy robieniu sushi weekend pełen smaków
 22. Ustaw insp do następnej wymiany i sprawdź
 23. Ma ktoś z kolegów pomysł dlaczego tak się może dziać?
 24. Przecież odorek napisał, że nie wszyscy maja tyle czasu
 25. A smerfy co tak cichutko siedza 🤪 piatek piareczek piatunio to juz impreezuja 😜
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...