Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. Cześć, walczę ze ściągnięciem miski ale mimo poluzowania sanek cały czas nie ma szans na wyciągnięcie, czy ktoś może opisać jak to dokładnie zrobić, miske mam odkręconą jednak wisi z jednej strony na belce sanek a nadrugiej minimalnie ale jednak na tyle, że nie da sie wyciągnąć wadzi o skrzynie. Help!
 3. Today
 4. To ja zadam precyzyjnie pytanie odnośnie sprężyn Vectra C GTS Vin: W0L0ZCF6838079235 2003 rok Czy te sprężyny będą pasowały o obniżeniu 30mm przód i tył Index sprężyny przedniej: F11-65-007-02-VA Index sprężyny tylnej: F11-65-007-01-HA Widze, że jest do tego auta również dopisana przednia F11-65-007-01-VA () o niższym nacisku na oś, które będą dobre ? czy coś innego jednak potrzebuje ? Ogólnie na naszym portalu z częściami jest zamęt i czasami podaja 30 i 30mm czasami 15 i 30mm a czasami zwykły 30mm a GTS 15mm i o co to w końcu chodzi ? Widze te same sprężyn
 5. Dziękuje, mi bardziej zależy na przyczepności w łukach niż na wyglądzie czy twardości czy kij wie czym dziękuje za pomoc jeszcze chyba w celu potwierdzenia w sprężynach zapytam o te co znalazłem czy pasują, bo wole gafy nie popełnić przy i tak sporych kwotach za ten zawias
 6. Ok na patenie można pytanie czy zeza nie złapią.
 7. Czemu ma swiecic w glebe? Ustawi srubami poziom i bedzie swiecic jak trzeba.Jedynie swiatla nie beda sie poziomowac automatycznie.
 8. Te bilsteiny to do zawieszenia standardowego.Wielu ludzi lata na zwyklych amortyzatorach ze sprezynami obnizajacymi i sobie chwali. Wybor nalezy do ciebie. Tak, te numery co podalem to jest sport.
 9. Butla 60L i stare springi robi swoje. Wezmę się kiedyś za tył.
 10. Musisz pokombinować z kablami, jeśli to przedlift. P&p będzie świeciło w glebę.
 11. Pytanie na szybko. Czy mając AHL, mogę kupić lampy AFL i podłączyć tak, żeby narazie działało tylko poziomowanie? Mam jedną rozwaloną lampę po wczorajszym spotkaniu z sarną i zastanawiam się czy nie kupić 2 lamp AFL. Tylko narazie nie mam czasu żeby ogarniać resztę, więc chciałbym narazie podłączyć lampy, żeby dało się jeździć, a AFL ogarnąć później.
 12. Ok to tylko pytanko jak do tego mają się bilsteiny VNE-B873 + VNE-B874 bo aktualnie przy inwestycjach, które zrobiłem w tym aucie te 300zł może mi dupe ratować dużo gorsze czy porównywalne, czy kategorycznie nie mogą być ? I te sachsy to są Sport ?
 13. Potrzebujesz przod Sachs przod 312 603/604 i tyl Sachs 317 343 albo 317 344
 14. @matoslaw przedlift z 2003 Z32SE ps nie cytuj postów pod postami.
 15. Cos nie teges z tym numerem.To jaki rok prod?
 16. Teraz jeszcze podciagnac tyl podkladkami i bedzie rowno.No chyba ze akurat podczas zdjecia miales slonia w bagazniku to nie bylo tematu.
 17. Ile można cykać te same auta
 18. Hej, Potrzebuje amortyzatory które będą współpracowały z sprężynami einbacha -30mm do auta o nr. Vin W0L0ZCF6838079235
 19. Na przód wleciał LESJEFÖRS 4063506. Komfort wspaniały. Polecam do Z18XE.
 20. Jakąś fotę cyknęli ku pamięci?
 21. Byle jaki kawałek folii z budowlanego na metry wystarczy . Kiedyś w renault wymieniałem mechanizm ,zerwałem folie i przykleiłem folię strecz która akurat miałem pod ręką i też dawała radę do końca.
 22. @Crazyw razie czego jakbym tego potrzebował ,to jaka cena i co muszę podesłać.
 23. No właśnie to mi wygląda na zwykłą folię, ale nie byłem pewien. A czym to przykleić? Ktoś pisał, że używał dwustronnej taśmy klejącej, dobry pomysł?
 1. Load more activity


×
×
 • Create New...
UP