Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Błędu nie ma ale to wygląda na rozrząd, nie próbuj juz krecic tylko rozbieraj rozrzad
 3. Cześć, czy udało Ci się ogarnąć temat mam takie same objawy, znalazłeś przyczynę?
 4. A jak coś z muzy.
 5. Michaś właśnie widzę
 6. Spokojnie jeszcze nie śpimy. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 7. Jak wstaniecie rano to alright :)
 8. Yesterday
 9. Chciałem być optymistą ale boję się :(
 10. Dzień dobry oddział. Jak zwykle Was serdecznie witam. Przede wszystkim zdrowia Damy radę.
 11. O ile ladowanie aku bylo bez odpietej klemy na 99% przetwornice mowia papa .
 12. Panowie aku jest nowy i nawet nie doładowany odpala auto. Po odpalenie dalej są problemy więc to raczej nie akumulator a ładowanie z tego co kolega pisze raczej prawidłowe. OP.COM i odczytać błedy . Akumulatorowi można narazie dać spokuj.
 13. Tez w odstepach , mozesz ciut krotszych bo baza szybko schnie , tylko maluj w pomieszczeniu zeby nie bylo za zimno Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
 14. Ja bym zaczął od podłączenia pod fejs, czy na pewno ustawione jest na ksenony występują i zrobił kalibrację, No i sprawdził pod względem ewentualnych błędów.
 15. a baze tez warstwy co iles minut czy od razu 2-3 warstwy?
 16. Daj z 2-3 warstwy bazy i z 2-3 klaru , po bazie odczekaj z 10 min i dawaj bezbarwny w 10 min odstepach Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
 17. Po prostu jutro po nocy sprawdź multimetrem stan akumulatora, ma być około 12.5 V
 18. To teraz dylemat czy brać go do domu i trochę naładować czy szukać dziury gdzie indziej. Nie wierzę że te przetwornice padły bo zostawiłem na światłach. Muszą mieć jakieś zabezpieczenie przecież każdemu to się prędzej czy później może zdarzyć.
 19. Wszystko zależy gdzie się kupuje, jak myślisz w jakim stanie naładowania jest akumulator jak stoi na półce w markecie rok czasu ?
 20. Wgl to jeszcze jedno pytanie. Jak pomaluje lakierem bazowym to jedna warstwa wystarczy czy 2 dać? I kiedy dać bezbarwny? Jak baza wyschnie dobrze czy jeszcze jak jest mokra?
 21. Nie sprawdziłem, mówisz serio? Nigdy nowego nie sprawdzałem. W ukrytym menu ma 13.9-14.2. Stary aku był ładowany bardzo powoli. Był rozładowany niestety do zera. Wychodzi na to że obie przetwornice padły przez to że zostały na 6h włączone? Światła dalej wariują. Raz załącza się obie raz jedna a raz żadna.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...