Skocz do zawartości

Vectra Klub Polska używa cookie. Przeczytaj Privacy Policy aby dowiedzieć się więcej. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć w przycisk po prawej:    Akceptuje użycie cookie

Zdjęcie
- - - - -

Cieknie z maglownicy!

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Mpan

Mpan
  • Forumowicz
  • 49 postów

Napisany 21 czerwiec 2006 - 19:59

Witam! Podczas wymiany drazka kierowniczego mechnik stwierdzil maly wyciek oleju z przekladni kierowniczej wlasnie od strony drazka, czy powwinienem juz zbierac kase na nowa maglownice? czy jeszcze jakis czas pojezdze, kiedy na allegro znalazlem jakis specyfik do ukladu wspomagania podobno uszczelnia drobne wycieki czy ktos z kolegow uzywal takiego wynalazku???
  • 0
Mirosław

#2 jakoku

jakoku
  • Forumowicz
  • 457 postów
  • Województwo:podlaskie
  • Auto:Opel Vectra B X18XE1

Napisany 22 czerwiec 2006 - 09:04

raczej nić z uczelnienia przyjdzie zima i wtedyk się zacznie!płyn tenże po wycieku pozostawi pustę w pompie i po pompie! Poszukać poszperać pomyśleć moje dewiza jak chodzi o Vectre bo wywalić za przekładnie trzeba jakieś 300-700 zł
czy to naprawdę jest wyciek z przekładni? możę majester pomylił wyciek spod wybieraka, ja tam miałem i wszystko było obrzygane olejem (czerwony taki sam kolor jak w układzie kierowniczym)
  • 0

#3 Guest_zyzo007_*

Guest_zyzo007_*
  • Guests

Napisany 22 wrzesień 2006 - 08:14

niestety ziomku szykuj kase na przekładnie regenerowana koł 1000 pln lub regeneracja koło 500 600 pln niestety nic niezrobisz kompletnie nic mam tosamo
  • 0

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

Skin Designed By Duke_