Skocz do zawartości

Vectra Klub Polska używa cookie. Przeczytaj Privacy Policy aby dowiedzieć się więcej. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć w przycisk po prawej:    Akceptuje użycie cookie

Zdjęcie

Netia internet+telefon+TV

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
4 odpowiedzi na ten temat

#1 Never

Never
  • Forumowicz
  • 23 postów
  • Województwo:mazowieckie
  • Auto:Vectra B x16xel -> x25xe

Napisany 25 luty 2013 - 19:46

Witam

Jako że kończy sie umowa z moim byłym dostawcąinternetu (orange) który mnie niemile zawiódł, zastanawiam sie z jaką firmą podpisać teraz umowę i wybór padł na Netie. Mój wybór jest ograniczony ponieważ na kablach TPSA mogę mieć tylko neostrade Orange albo Netie.

I moje pytanko jest następujące, Czy ktoś z użytkowników posiadał lub posiada internet z netii chciałbym usłyszeć jakieś opinie

Ewentualnie czy ktoś ma pakiet internet telefon i TV i czy jest zadowolony.

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi.

Edytowany przez Never, 25 luty 2013 - 19:47.

#2 robertto88

robertto88
  • Forumowicz
  • 76 postów
  • Województwo:śląskie
  • Auto:Opel Vectra B Caravan X20XEV

Napisany 25 luty 2013 - 22:36

Ja posiadam. Ta sama opcja 20Mb/s - działa lepiej niż w TP (różnica jakieś 2Mb/s na korzyść Netii) czas usuwania awarii dużo dłuższy, kontakt dużo gorszy, brak inteligentnych pracowników na linii, TV w moim przypadku to dekoder TV cyfrowej naziemnej + pakiet HBO GO i innych playerów typy YT, Ipla, TVN player, które można odtwarzać na TV. Czy warte 30zł na mc? Zależy jak się dużo z tego korzysta... Ogólnie cenowo podobnie ale mniej solidniej według zapewnień,

#3 LOART

LOART
  • Forumowicz
  • 7 postów
  • Województwo:pomorskie
  • Auto:Vectra B X20DTH

Napisany 22 marzec 2013 - 20:56

Miałem netie wcześniej i szczerze odradzam , cała sprawa zakończyła się zerwaniem umowy z mojej strony , nie wytrzymałem normalnie , ich modem to złom (netiaspot) poczytaj na jego temat w sieci , jezeli zalezy ci na bezstresowym internecie to napewno nie netia... jak chcesz więcej info to napisz na PW

#4 Doxter

Doxter
  • Klubowicz
  • 139 postów
  • Województwo:mazowieckie
  • Nr klubowy:1018
  • Auto:Vectra B 2.5 V6 CD 1998
  • Oddział VKP:Mazowiecki

Napisany 23 marzec 2013 - 02:09

O 6 latek użytkuje Netie jeśli chodzi o internet.
Zmigrowałem jeszcze z TP'sy...
Internet aktualnie 10mb/s działa jak trzeba, od kilku miesiecy także tel stacjonarny w Netii.
Router od Netii oczywiście odradzam jak kolega wyżej,ja użytkuje na Philips'ie kilku letnim,czy do sciągania,do grania, itp zadowalająco.

#5 LOART

LOART
  • Forumowicz
  • 7 postów
  • Województwo:pomorskie
  • Auto:Vectra B X20DTH

Napisany 27 marzec 2013 - 17:14

Router od Netii oczywiście odradzam jak kolega wyżej,ja użytkuje na Philips'ie kilku letnim,czy do sciągania,do grania, itp zadowalająco.

Ja polecam sprzęcik marki tp-link , musisz wiedzieć co Ci jest potrzebne, a dokładniej czy będziesz używać wi-fi na większe zasięgi lub w bloku, jeżeli chcesz się cieszyć internetem na działce wokół domu bez problemu, lepiej zainwestować w lepszy sprzęt który śmiało możesz nawet zamocować w garażu aby kable i szare pudło z antenami nie szpeciło Ci np salonu , gdy mieszkasz w bloku to nie ma sensu przepłacać i kupić standardowy sprzęt, ja za swój dałem 70-80 zł w saturnie i nie żałuje ani trochę dzisiaj zamontowałem modem i router na ścianę za sofą i nawet go nie widać strat żadnych pomimo żelbetonowych ścian.

pozdrawiam

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

Skin Designed By Duke_