Skocz do zawartości

Vectra Klub Polska używa cookie. Przeczytaj Privacy Policy aby dowiedzieć się więcej. Aby usunąć tą wiadomość, proszę kliknąć w przycisk po prawej:    Akceptuje użycie cookie

Zdjęcie
- - - - -

wygłuszenie podszybie/komora silnika

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 liposek

liposek
  • Forumowicz
  • 28 postów
  • Województwo:zachodniopomorskie
  • Auto:vectraB 2002 2.0 dti

Napisany 01 wrzesień 2010 - 20:08

witam was
Szukam przyczyny zbyt głosnych dzwieków silnika w kabinie...
czy pomiędzy podszybiem a komorą silnika powinno być wygłuszenie? Po przerobce z anglika mam dwie pokazne dziury w okolicy kielicha amortyzatora, poza tym nie ma tam wygłuszenia. Nie ma go też na spodniej częci podszybia od strony komory silnika.
Może ktoś ma jakieś fotki jak powinno to wyglądać?...
  • 0

#2 Grzechu72

Grzechu72
  • Sponsor Forum
  • 1447 postów
  • Województwo:mazowieckie
  • Auto:VB X20XEV F23

Napisany 02 wrzesień 2010 - 08:04

to wygłuszenie od strony komory silnika to bardzo cienkie jest i za wiele nie daje
lepiej sprawdź czy założone jest wygłuszenie od strony kabiny pod deską rozdzielczą
  • 0
CZĘŚCI VB X16XEL,X18XE,X20XEV,X18XE1,Z18XE,Z22SE,X25XE,X20DTH,X20DTL,Y20DTH,Y22DTR
CZĘŚCI VC Z18XE >>>>> TEL 692-576-419 <<<<<<

#3 krzysiak

krzysiak
  • Forumowicz
  • 1256 postów
  • Województwo:małopolskie
  • Auto:407 i VB

Napisany 02 wrzesień 2010 - 09:20

A ja Ci powiem że u mnie po wyjęciu tej uszczelki między komorą silnika a podszybiem zrobiło się odczuwalnie głośniej w kabinie ;) Może jej nie masz??
  • 0

#4 liposek

liposek
  • Forumowicz
  • 28 postów
  • Województwo:zachodniopomorskie
  • Auto:vectraB 2002 2.0 dti

Napisany 02 wrzesień 2010 - 20:04

A ja Ci powiem że u mnie po wyjęciu tej uszczelki między komorą silnika a podszybiem zrobiło się odczuwalnie głośniej w kabinie ;) Może jej nie masz??

Tą uszczelkę mam na miejscu. Ale mam jakieś dziury przez które przechodzą przewody od podszybia od komory silnika. Jeśli jest oryginalnie wygłuszenie na całym podszybiu to raczej jest to potrzebne, bo jak mowisz że jest spora róznica bez tej uszczelki, to z tymi dziurami to jak bez tej uszczelki...
  • 0

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

Skin Designed By Duke_